Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Birthday Cal Push


PunkoHead

Recommended Posts

Както сигурно се досещате с това нещо можете да избутате всички рождени дни на контактите си в календара и ще може да ви съобщава, когато някой от контактите има рожден ден. Много ползотворно, според мен :biggrin:

Може да намерите приложението в репото на BigBoss

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен не действа. Тествах вече 2-3 пъти, откакто я открих преди време.

Въвеждам за тест рожден ден на някой контакт. Стартирам Cal Push, то се затваря само и след това отивам в календара, а там няма нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не действа, а ако взема да въвеждам РД-тата директно в календара, мисля че се губи смисъла от тази програма. Явно нещо не е в ред. :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това чудо го пробвах веднага щом се появи в Cydia, прехвърли ми само 1 рожден ден в Calendar.app и то на съвсем различна дата и месец и при опит да отида на него месец ми крашваше Calendar.app. Не зная има ли излязла нова версия, но дори и да има като гледам при никой от тук изказалите се неработи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го пробвах веднага щом излезна, но при мен няма проблеми - сложи си ми всички рожденни дни в календара (аз трябваше после само да ги настроя да звънят). Всичките са си с правилните дати.

На мен всичко ми е на латиница.

Ако ползвате български превод, може там да има някакви неразбирателства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо на български не ползвам по телефона. Рождените ти дни бяха вече въведени в контактите, след това пусна Cal Push и ги вкара в календара, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си беше на кирилица и цъкнах програмата и всичко протече като по мед и масло :)

FW 2.2.1 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо на български не ползвам по телефона. Рождените ти дни бяха вече въведени в контактите, след това пусна Cal Push и ги вкара в календара, така ли?

Да, това направих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен прехвърли само някой рожденни дни, да речем около 10-на. Иначе всички са въвеждани по един и същи начин. А дайте обяснение на това??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...