Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Честит нов облик и платформа BGiPhone


The Shaman

Recommended Posts

Iphone, Gb, Лв. (лв. се е оправило)

Само споменавам, ако платформата може да се настрое да не избира сама големи малки букви, или не знам от къде идва тази промяна.

Както споменах и в други теми забелязах такива "самоволия" :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, автоматично ги редактира. Сега ще разгледам може да има настройки някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато Сашо не го натъмани предполагам.:lol: А публикуването в Twitter само при мен ли дава грешка или и тази опция не е оправена още?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на хората виновни за новия облик.

Супер е!

Сега ще пробвам и мобилния, но прочетох отзивите за него, така че отново благодарности на екипа който седи зад всичко това!

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скина е супер, поздравления! Но при мен в като си преглеждах профила дали е коректен, забелязах, че липсва полето за местонахождение unsure.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли скоро опция "първо непрочетено мнение"? Така е много неудобно да се вглеждаш във всички последни постове, че да видиш кое е новото....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе вдясно бутона -> най-нови

Имаш възможност от "настройки" да ти показва "всичко ново от последното ти посещение" или "всичко непрочетено"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ли е проблема - не виждам прикачени снимки, при натискане на името на файла в поста дава [#10171] Нямате права за да свалите този прикачен файл.

Не е само при теб проблема. И аз го имам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе вдясно бутона -> най-нови

Имаш възможност от "настройки" да ти показва "всичко ново от последното ти посещение" или "всичко непрочетено"

Сега го погледнах това "Най-нови", но там пък темите не са отбелязани в оранжево, така че като ги прегледам да станат в сиво. И все пак тази опция за "първо непрочетено мнение" си беше най-доброто... има го във всеки форум, съмнявам се, че точно в този след всичките промени няма да го има...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tonygti, няма нужда да са оранжеви и след това да стават сиви. Променя се индикатора пред темата (кръгчето) при темата която ползвам аз.

Най-добре направи следното, влез Настройки и от падащото меню "Начин за разглеждане на новото съдържание" избери "Покажи ми само непрочетените" Така тези които си ги прочел няма да се показват в "Най-нови"

Колкото до бутон "първо непрочетено мнение" там си е :)

33dw13d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма такъв бутон "Първо непрочетено мнение". С темата BGiPhone съм ако това има значение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като няма цъкни направо върху линка!! Толкова ли е сложно. Ако вътре има повече страници, цъкваш последната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма такъв бутон "Първо непрочетено мнение". С темата BGiPhone съм ако това има значение...

:)

1491edd.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е страхотни сте, много ме зарадвахте, сега пиша от телефона си и много се кефя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече е нещо съвсем различно. Никога нямаше да се сетя, че това малко нещо е бутонче. Благодаря mupo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както стана промяната на облика на сайта забелязвам че е много по тежък от предният.

Много често се случва тоя яко да забие и да натоварва процесора на 100%. iexplorer.png

Проблемът не е само на моят компютър, а и на други съм го забелязал.

Не знам какво му беше на старият та се наложи промяна.

И по добре изглеждаше, и на началната страница имаше новини.

Сега е доста по грозен като визия и е много тежък.

А и преди като вляза в гугъл и напиша примерно "Как да си променим темата на iPhone и веднага ми излизаше линк към BGiphone и веднага влизах в съответната тема.

А сега пак излиза в Google но като кликна на линка влиза в началната страница на форума.

Това е супер тъпо.

A и търсачката на форума не върши никаква работа. Пиша в нея WINTERBOARD и търси и намира всякакви глупости , но не и нещо свързано с това , което търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със същият компютър преди нямах никакви проблеми. Никога не ми се е случвало да ми забие комютъра така на 100 % и да почнат да ми вият вентилаторите а тук най редовно се случва..

На никой друг сайт не е ставало така.

Дори и на игри не ми товари по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем може би ти е от IE. Пробвай с друг браузер да видиш дали ще забива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 14-ти доста тестове ли направи на двете платформи та и тема пусна??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз промяна в скоростта не виждам. Идинственната такава е облика, който страшно ме радва. Верно, пробвай през друг explorer. В ляво на шота се вижда моят избор.

28tey4l.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...