Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

2 Акаунта В Itunes И Проблем При Ъпдейт На Платени Приложения


Anthony

Въпрос

Имам 2 акаунта в iTunes store - Български и в САЩ.. Когато искам да ъпдейтна през телефона платено приложение, което е купено от щатския акаунт, винаги ми иска паролата за българския и, естествено, няма как да стане ъпдейта. Ако го направя през iTunes на компютър, всичко си е ок. Пробвах да изляза ръчно от акаунта и да се логна в щатския, но когато дам "ъпдейт", пак ми иска паролата за българския. Докато бях с 3GS този проблем го нямах. Тогава, в зависимост от къде съм купил приложението, ми искаше паролата за този акаунт и всичко си беше както трябва. Опитах да синхронизирам телефона докато съм логнат ту през единият, ту през другият акаунт, но не помага. Синхронизирах го и без да съм логнат - пак уй. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или има идеи - черпя :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И аз ползвам няколко акаунта. До FW 3.1.3 ставаше автоматично прехвърлянето от единия на другия акаунт при упдейт. В момента е необходимо logout и login (при мен от тела няма проблем тази процедура). Интересното е, че всеки път като се логвам с друг акаунт ми стартира iTunes Store, изчаквам да зареди и тогава отново влизам в AppStore и ъпдейта на даденото/дадените приложения няма/т проблем/и.

Наистина е супер неудобно, ако трябва да правиш ъпдейт само от компа!

Едит:

logout направо от АppStore. От настройки -> iTunes досега не съм пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да ги оторизираш, да. Не може с един мейл адрес, защото това ти е и името на юзера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тони, ако горните варианти не помогнат, има още един. Излизаш от акаунта си, изтриваш приложението и го изтегляш отново - ще се появи прозорец за въвеждане на съществуващ акаунт - въвеждаш този, с който е купено съответното приложение. Естествено, няма да ти вземе пари, понеже вече си го закупил веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря. Ще пробвам при следващ ъпдейт :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тони, и при мен го има същия проблем отдавана. Направо пощурявам.

Аз ъпдейтвам от компа и после синхронизирам, като и на двата акаунта съм дал оторизация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...