Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 01.09.2010


mupo

Recommended Posts

Екстра, просто айпод тъч е уникален. При първа възможност ще се обзевада. :)

Редактирано от торео
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за AppleTV. Много добре е направено, но с този update става абсолютно неприложимо. Те и Apple едва ли ще го пуснат някога в България официално (както с Netflux, който ти гледа IP-то) но дори и да го пуснат тук, нашият интернет никога няма да може да streem-ва HD. Ще поръчам едно от USA за идеята, но не съм оптимист. Ще трябва да си ползваме старите AppleTV...

Ми не мога да се съглася с теб, относно нашия нет и HDTV. Аз как според теб гледам телевизия? Мтел Quarto си е телевизия през IP. и мога да ти кажа че HD-то си е идеално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бендуитът в САЩ е плачевен, спрямо България. За тях 6MB ADSL е космическа скорост. YouTube HD в 720p върви и на по-малко, следователно и Apple TV ще работи, притесненията ви са безмсилени. Друг е въпросът до каква степен е използваемо подобно устройство в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам в 4.1 да върнат фонетичната българска клавиатура. Пинг-а също изглежда интересно. Новият Тъч си е добър (никъде не казаха обаче в каква резолюция прави снимки камерата, а отговорът е 960 x 720). Нано-то е по-добра версия на шъфъла и е идейно донякъде, но само за спортисти.

Не разбрах и 3гс ще поддържа ли HDR опцията? Това като че ли е единственото хубаво нещо в 4.1..

Виждам, че Миро е писал да не бързаме с ъпдейт на Тюнс-а. Но все пак ако може някой да пише тук като се разбере дали е безопасно преминаването към новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай един Nano, и на дядо ми ластика от путурите, лепи го на ръката и си готов... То ше е ебати грозотията (имам предвид "iWatch" ако съществуваше) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за 4.2 ( версията за iPad ) пише

Keyboard and dictionary enhancements

Choose from more than 30 new keyboards and dictionaries, including Arabic, Greek, and Hebrew.

Това е от сайта на Apple ... дано да има български..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPad си има Български и сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца си взех iPod Touch 3G и вече има 4G с по-арен дисплей най-малкото...Чак ме е малко яд :)

П.П. Че и Wireless-N поддържа...

Редактирано от sashko02
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes 10 е безопасен за jailbreak и unlock, но следващата седмица стойте далеч от iOS 4.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това потвърждение чаках :)

Иначе българският на iPad за съжаление не става за дълго писане (блутут клавиатура), която си е задължителен аксесоар за power user-ите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kъм iTunes е. Вече е наличен за ъпгрейд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли новият iTunes е толкова черно-бял?

1a61497abd5d9903.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори мобилния си iTunes и ще го видиш.

Ще го види ако акаунта му не е към BG Appstor.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте пропуснали събитието и искате да го изгледате отначало, може да го направите от тук:

Apple Special Event September 1,2010

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е проблема при мен, но не ми позволява да я гледам, изкарва ми да си сваля quicktime, а аз си симам инсталиран itunes + quicktime, kакво да правя(win7 64bit)?

edit:оправи се

Edit2: Поправете ме ако греша но Стив не казваше ли прекалено често вместо iTouch/iPad-a iPhone? :rolleyes:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен iPod Nano си беше по-добре преди... не мисля че си струва де се вземе такова нещо... всеки си има мнение де... iPod Touch-a опра овациите според мен... чудя се също за iTunes 10-да не почне да прави проблеми с jailbreak-нати устроиства

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нещо знае ли се за iPod Touch 4G - дали пак 8GB версия ще е реално 3G с име "4G"? (Както сега при 3G 8GB версия е със стария процесор от 2G)?

Уф, малко се оплетох, но се надявам да разберете въпроса... :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че хардуерно се различават толкова, колкото 3GS - 4, сериозно ли го мислиш този въпрос ?

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е от какъв материал е направен задния панел на iPod Touch 4th Gen, и дали ще се надрасква лесно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, а и е традиция, задния панел да е от алуминий. И да лесно се драска, но за това пък е красиво. Ако искаш да си остане ненадраскано слагаш протектор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...