Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SRS WOW plug-in за iTunes в MacOS


DreamcatcheR

Recommended Posts

Попаднах на един невероятен плъг-ин за тюнс-а. Малко скептично го изтеглих, но след пускане нямам думи. Имам чувството, че досега съм слушал на моно. При слушалки като че ли най-много се усеща, но и при високоговорителите на МБП има очевидна положителна разлика. Просто свалете и се уверете сами.

официален сайт: https://www.srslabs.com/store/store/comersus_index.asp

8514d28c1de1e6d8.jpg

Инсталация:

1. затворете iTunes ако е включен.

2. разархивирайте файла

3. стартирайте Uninstall.аpp , като ви изпише, че намира инсталиран плъгина, просто затворете процореца.

4. копирайте или преместете iWow.plugin в папка /Library/Audio/Plug-Ins/HAL. Може да използвате тази в рар-а, която е направена за улеснение. Файлът ще си отиде на мястото.

5. като го стартирате за първи път по-добре изключете автоматичното търсене на ъпдейти от options=>about

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го. Хубав plug-in, но има ли начин параметрите, които зададеш за една песен, да се прехвърлят автоматично на всичко останали ?!

Според мен, обаче, equalizer-ът, който си идва с iTunes, е предостатъчен, ако не ползваш слушалки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма начин засега. Може би ще го въведат като екстра в бъдещи ъпдейти..

На мен вграденият еквалайзър ми върши работа само ако съм свързал външни колони. Иначе за вградените високоговорители на лаптопа и слушалки този плъг-ин върши чудеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

При мен бачка, сигурно лъва го плаши :biggrin: Като го затворих обаче, в Window менюто на тюнса няма iWOW?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върнах Снежния. С коя версия си? Свалям го от WTF MACOSX TEAM.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dt-713118009376.png

SRS iWOW 3.1.1.255

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С версията от първия пост съм, а и на мен ми дава същата грешка и след това се показва прозореца му. Само дето като не мога да го отворя вече и не правя разлика работи ли или не :lol:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 10.7 iTunes е 64 битов изцяло.

Ако искате направете експеримент. Намерете иконата на iTunes в /Applications. Десен бутон -> Show Info ИЛИ маркирате иконата и cmd-i.

Кликате на "Open in 32-bit mode", затваряте.

Сега iTunes ще се изпълнява в 32 битов режим (както на 10.6) и това МОЖЕ да ви реши проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така де, аз съм на 10.6, то си ми пише на профила и го има проблема, явно не е това решението :mellow:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Излезе нова версия на SRS iWow Premium 3.2 която работи с OS X Lion i iTunes 10.4.

Трябва само да кажете на iTunes да работи 32битов режим.

Тествах, работи.

Deposit Files

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

3,3 тествана под лъвчетата. Изключете ауто - ъпдейта от options/about. Работи с iTunes 11 във всякакъв режим, вижда се във window менюто и т.н.:

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...