Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBeer, iMilk и iMunchies


d3s7r0y3r

Recommended Posts

Търсих тези приложения във форума, но намерих само клипове от тях. Сега ги намерих и реших да ги споделя с вас ;)

iBeer - http://itunes.apple.com/linkmaker/

iMilk - http://itunes.apple.com/linkmaker/

iMunchies - http://itunes.apple.com/linkmaker/

Тествал съм ги на iPod Touch 1G firmware 2.2.1 и всички работят :dreads:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двоен клик върху него и автоматично ти го вкарва в iTunes , после даваш на телефона ти и Sync . Но за напред преди да пишеш пак поразрови се из форума и прочети някоя друга важна тема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Извинявам се и аз за въпроса но нещо, не мога да се оправя с тези приложения.Направих точно това, което беше описано и всичко си беше наред, но после като натиснах "Sync" ми даде грешка - "Some of applications in your iTunes library were not installed on the Iphone because one or more errors occurred.For a list of applications that could not be installed, click the + below".

P.S С Apple Iphone 1st Gen.(8GB) 2.2.1 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPint v1.0

673zo3.jpg

4Storing

Свали

Mirror

Свали

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това от линка, през един пост от твоя, изпълни ли го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, това???

1. Да имате регистрация в appstore и да сте sign in.

2. Да сте дали оторизация на компютъра. (от iTunes -> Store -> Authorize Computer)

3. Да сте инсталирали поне едно free приложение от AppStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само тези ли приложения не искат да се инсталират? Имаш ли изобщо успешна инсталация на ipa приложение. Рестартирай телефона и iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имала проблеми с теглени приложения от iTunes, и до сега не съм инсталирвала ipa. Ще рестартирам всичко, дано стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

посочената ти тема започва със:

Съдържанието на тези тема се отнася само за FW 2.х!

и завършва със:

Внимание: За да ви работят кракнатите приложение, трябва да изпълните следните три неща;

1. Да имате регистрация в appstore и да сте sign in.

2. Да сте дали оторизация на компютъра. (от iTunes -> Store -> Authorize Computer)

3. Да сте инсталирали поне едно free приложение от AppStore.

това направи ли ?

просто няма начин да си направил(а) всичко step by step и да не стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, всичко съм направила и не мога да разбера какъв е проблема. Тези 3 неща ги направих още щом ми донесоха телефона от Германия, ако има някакво значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А другото от темата направи ли го? Изобщо твоя телефон джейлбрейкнат ли е? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, правен е.Ако нямах, нямаше да имам на телефона, нито Installer, нито Cydia нали?А, аз ги имам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уточнихме се с девойката ;)

The case is closed!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

iBeer (5 drinks, more gags) Latest version: 3.05

Свали

Свали


New in this version
Added one more beer. Your favorite!
The "old" iBeer with its fat bubbles and yellow hyper-brew graphics is back as an option in your iBeer menu.

Either select from our 5 cool drinks in the vending machine or use iBeer the way it was introduced a year ago. The choice is yours and just a menu click away.

Watch our short and funny training video on [URL]http://www.hottrixdownload.com[/URL]

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

iMilk Latest version: 3.0

Свали


New in this version
New and exciting update. A total overhaul in motion, design, and features.
Added Strawberry- and Chocolate Milk.
Added trippy Alien Milk
Added vending machine option
New Liquid- and foam physics
Improved secret effects (shake for cream or ...)
Added amazing condensation and slimy residue effects
Improved stability and motion fluidity

Watch the incredible video demo on [URL]http://www.hottrixdownload.com[/URL]
Call or email us for questions and comments. We reply to every email and we return every call.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

здравейте,и аз имам проблем.Имам Айфон 3GS 32 гб, опитвам се по всякакъв начин на инсталирам 3-те приложения и не става.какви ли не грешки не ми дава. Имам рег в Ейпълстор, теглил съм от айтюнс фрий файлове и няма проблеми , компютъра ми е Authorized.какво бъркам ? Данеби да трябва от ейпълстор спец. да дърпам нещо, защото влизам в сайта, избирам фрий игричка да речем , цъкам да се дърпа и ми пуска айтюнс та мисля, че не е в това проблема. HEEEEEELP

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,и аз имам проблем.Имам Айфон 3GS 32 гб, опитвам се по всякакъв начин на инсталирам 3-те приложения и не става.какви ли не грешки не ми дава. Имам рег в Ейпълстор, теглил съм от айтюнс фрий файлове и няма проблеми , компютъра ми е Authorized.какво бъркам ? Данеби да трябва от ейпълстор спец. да дърпам нещо, защото влизам в сайта, избирам фрий игричка да речем , цъкам да се дърпа и ми пуска айтюнс та мисля, че не е в това проблема. HEEEEEELP
Е последно с 2G ли си или 3GS? И тези 3 неща колкото и да ги правиш, ако нямаш джейлбрейк няма да стане!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Firmware-а доколкото виждам е 3.1.2(7D11). Телефона е купен от Америка (AT&T) и всички действия са правени тук , в България.Не съм го бърникал аз, за да знам какво му е правено. Имали как да разбера дали е джейлбрейкнат ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...