Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Error след смяна на дата кабел


Butthead

Въпрос

Смених си дата кабела за телефончето и познайте... "iTunes could not connect to the iPhone "" because an error occurred while reading from the device" и iFonBox също неможе да се свърже с телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами познай ти! Новото ти кабелче не става. Може би не е оригинален. Не виждам защо си пуснал тази тема, след като си наясно какъв е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

защото сигурно не разбирам и защото сигурно търся помощ и за жалост няма към кого друг да се обарна освен към някой който да ме пита защо търся помощ като незнам кво ти трябва...

http://digitalen.org/item371 това е кабела

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитай на друг USB порт. По възможност на тези които са отзад на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е колко трябва да разбираш, за да прочетеш това "• Гаранция: 6 месеца, като при дефект на кабела, получавате веднага нов, като транспортните разходи са за сметка на "Дигитален център". Написано е с червени букви до снимката, която си пратил. Не се обиждай ама как точно очакваш да ти се помогне за този проблем. Сменяш кабела, а той не става. Значи ако не можеш да си ползваш оригиналния, търсиш от къде да си купиш такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

не и това нестава...

3025mza.png

2iw3bzn.png

това са двете грешки които ми дава и си ги редува...

п.п. chayanne какво се опитваш да направиш? Да помогнеш или да ми обясняваш колко съм се прецакал с този кабел? Ако ще помагаш ок ако ще се обясняваш спести ми го моля те...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм със същия кабел и бачка безотказно. Пробвай да преинсталираш драйверите на usb-то... Помага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако погледнеш в коментарите на тоя продукт, ще видиш че някой е имал същия проблем. Обади се на Дигитален и си уреди подмяната на кабела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

но мога да прехвърлям снимки. В my computer ми излиза като дигитален фотоапарат и от там си копирам всичко без никакъв пробллем и телефона си се зарежда като е закачен с кабела...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като се свързваш по някакъв начин, не ми се вярва да е проблема в компютъра. Виж какво те е посъветвал Влади и смени кабела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за бързите отговори. Писах на e-mail-a на сайта и сега чакам отговор. Можете да триете темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сутринта ми пристигна дата кабела. Наистина се оказа от него. Благодаря за оказаната помощ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...