Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с downgrade до 3.1.3


gamer4eto

Въпрос

Предполагам че това не е правилното място за тази тема но не намерих по подходящо. Проблема според ме е доста сериозен . Имам ипод 2г МВ в момата с 4.0 и home бутона не работи на 4.0 не мога да си обясня защо .. преди малко бях на 4.0.2 и си работеше бутона но като минах на 4.0 и не работи ... и сега за да мина от 4.0 на 3.1.3 трябва да го вкарам в дфу мод защото итунс а ми говори някакви глупости че иска по нова версия защото ипода е с 4.0 ... нямам си на идея какво да правя ,аз си пробвам да го вкарам в дфу мод ама не става като не работи тъпото копче нищо не става , днес цял ден чета по форуми как да от 4.0.2 и 4.0 да стигна до 3.1.2 и каквото ид а пробвам не става и не става .. надявам се да ми помогнете поне тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Използвай търсачката щом не си запознат! Няма как да минеш директно на 3.1.3 понеже ще бъдеш закован от грешка 1015 в рекавъри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз по тази тема почнах да действам но не се получава защото изникна проблема с iTunes като той казва че ми трябва 9.2 за да работи с 4.0 и изобщо не го намира в последствие и тамо по надоло пише че трябва да вкарам ипода в дфу мод .. но като не ми работи Home бутона и незнам сега какво да правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С iTunes 10 ли си? Ако не си ресторвай до 3.1.2 след като ти даде грешка затваряш тунса и пускаш дъжда! Ако не работи пак Home бутона ми намирисва на хардуер.;) А за по сигурно качи пак на 4.0.2 и виж дали ще ти работи отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iTunes 9.1 и като вкарам усб кабела от ипода в компа и итунса ми дава това съобщение The iPod "NumB" cannot be used because it requires iTunes version 9.2 or later. Go to www.itunes.com to download the latest version of itunes. и итунес въобше не ми вижда ипода и немога да го ресторна на 3.1.2

Редактирано от gamer4eto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталирай 9.2 версията де. Всички налични версии на iTunes

С 9.1 не знам как си качил на 4.0.2 мисля, че е невъзможно, но може и да бъркам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля че не се получи... инсталирах 9.2 с шифт и рестор пуснах 3.1.2 и като ми даде ерор от итунс мисля че беше 31xx и аз изкючих итунса и пуснах blackra1n и в ми излезна това 20339-500.png и сега стои на това 20336.png а ипода стои така от 5 мин вече iPhoneRecovery.png... какво да правя ?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

така сега съм с 4.0.2 и копчето работи но с 3-4 сек забавяне .... сега как да мина на 3.1.2 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ресторваш до 3.1.2, дава ти грешка и изключваш тунса. Стартираш Таск менаджера и изключваш iTunesHelper. После дръпни този дъжд http://dox.bg/files/dw?a=74ca12d1ba" target="_blank">Свали инсталирай и стартирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джи, 1015 няма да има, той не е с телефон... ;) Дъжда не баца под 9.2, трябва му редсноу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бати здуханяка съм!;) Въобще не му погледнах профила и не знам, защо реших, че е с 3G.;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

правя точно каквото казваш но след като пусна дъжда и нали казва че всичко е готово. но на ипода пак стои това с итунс и усб кабела ...

какво да правя сега .... въобще възможно ли е на ипод да се мине от 4.0.2 на 3.1.2 ?

Редактирано от gamer4eto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Муци, чете ли ми предния пост или така...по инерция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Толкова се е паникьосал, че не само не чете, ами и не пише... Направо яде големите букви... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

добре сега пробвах и с редсноу и пак не стана не само сигорен обаче дали го правя като хората .... пискам от итунс 3.1.2 давам и грешка , изкючвам тунса и хелпъра и пускам редсноу и нали вкарвам го в рековери мод и почява там редстоуа да си работи и ми забива на uploading ramdisk........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Уникален пост. Кой клас си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...