Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iSpeedTouched


BANNN

Recommended Posts

Version 2.2 + Depеndence

Безплатно приложение от BigBoss.

Възможност за свързване към заключени мрежи.

- UI completely reworked

- Option to try connecting to the network using selected password

- Option to download tables directly in the app

- Table location changed from /var/mobile to /var/mobile/Documents

- AdMob integration

Video

b3b54dbaa1bad7b67f5bd3bcd404de5c-320x480.png2f7443f88300c8a1d8d66ae163b14196-320x480.png1e669755312427605db660e379e3102a-320x480.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах приложението, имам иконката , влизам в програмата и давам "скан" и не намира никакви мрежи , а като пусна с "елайфай" намира 3-4 заключени. Къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е друг:Инсталирам всичко си е точно иконки има влизам намира ми мрежата но на Possible password ми пише not compatible след което пробвах да сменя Wi-Fi сигурност на моята мрежа от WPA2-PSK на WPA-PSK но пак същия проблем.Най-вероятно поддържа определени кодове за заключване на WIFI WPA2-PSK/WPA-PSK/128-bit WEP/64-bit WEP или бъркам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

lomksi, попринцип програмата е направена да разбива паролите само на рутерите Thomson SpeedTouch и BT Home Hub, които са най-разпространените DSL рутери в Англия(за BT Home Hub). Разбиват само паролите с WEP/WPA алгоритъм. За да я ползваш трябва да намериш такъв рутер, иначе е безполезнена.

Редактирано от donic_94
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И по-точно, не се разбива паролата, а излиза фабричната която е на рутера. Ако е сменена от потребителя нямаш никакъв шанс. Програмата работи така: виждаш мрежа с име SpeedTouch48ED43, въвеждаш 48ED43 в програмата и ти излизат няколко пароли, от които една е правилната.Но в България не съм случвал на такива рутери и мрежи. От личен опит знам, че в Кипър от 100 мрежи не са станали 3-4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...