Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Слаб Wi-fi на аипод тъч


munishora

Recommended Posts

Имам следния проблем в къщи аипода хваща само интернета на рутера който имам и този на съседа който е на 2 метра от нас а има още 20 интернета който се хващат с лаптопа.Въпросами е дали аипода хваща само най-силния сигнал или трябва да хваща почти всички интернети макар и по слаби.Имам стар телефон(година на пройзводство 2007)който хваща всички интернети без проблем.Някакви настройки ли трябва да се правят или самия аипод си е така.

Мерси предварително за отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При iPod touch 2G и iPhone 3G приемника е малко по-слаб. Отделно от това съобрази че мобилното у-во ти е в ръката, което е пречка за добър прием/предаване. Не му се притеснявай изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем в къщи аипода хваща само интернета на рутера който имам и този на съседа който е на 2 метра от нас а има още 20 интернета който се хващат с лаптопа.Въпросами е дали аипода хваща само най-силния сигнал или трябва да хваща почти всички интернети макар и по слаби.Имам стар телефон(година на пройзводство 2007)който хваща всички интернети без проблем.Някакви настройки ли трябва да се правят или самия аипод си е така.

Мерси предварително за отговора.

Лаптопа ти има няколко пъти по-голяма антена от iPhona.

При iPod touch 2G и iPhone 3G приемника е малко по-слаб. Отделно от това съобрази че мобилното у-во ти е в ръката, което е пречка за добър прием/предаване. Не му се притеснявай изобщо.

iPhone 3G има доста по-добър обхват от 2Г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

качи си апп-а WIFI trac .....и ссъс нея си търси wifi... да дам един пример ... сега съм на море без програмата ми показваше WIFIто на лаптопа ми от растояние 10 метра със програмата го фащам от саседния блок който е на около 100 метра...връзката е малко по бавна но поне имаш нет...за skype лови идеално...

Използвам Ипод 2г :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...