Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Бял екран и СЛЕД рестор?!?!?


Vancuver

Въпрос

Днес от нищото телефонът както си работеше получи "white screen of death". Първият път уж се оправи, проведох разговор и като си го махнах от ухото - пак същото! Изгасих го и после като го включих - нищо! Интересното е, че Windows-а всеки път разпознаваше, че има включен iPhone, а iTunes нищо (само се стартираше при всяко включване на телефона в USB-то, но до там - не откриваше телефон!).

Вкарах телефона в DFU режим и му направих рестор - всичко си мина по план, като изключим, че по време на ресторването екранът пак си остана черен. Сега пък пак е бял!!! Включвам го към лаптопа и не може да го активира, защото сим картата е с пин код, а пък не мога да въведа пин кода, защото имам само бял екран!!!

Има ли начин да оправя това или да тичам да го видят в сервиз?

Edit:

В момента пак правя рестор и засега пак същото - телефонът в момента е с черен, несветещ екран!

Edit2:

Пак се ресторна и пак бял екран!!! :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Здравей, доста хора се оплакват от този проблем след iTunes 10, я пробвай да върнеш на 9.2 и опитай пак, ако не стане отивай в сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И това не помогна... :) Утре го нося в магазина, че уж още е в гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И това не помогна... :) Утре го нося в магазина, че уж още е в гаранция.

Здравей,

аз имам същия проблем. Т.е. поредицата от проблеми беше следната:

1. преди около 2 седмици изведнъж батерията на телефона започна да пада много бързо (без да го ползвам изобщо пада от 100% на 30% за около 5-6 часа). Няма програмки който да работят в таска всичко е off (wifi и т.н.), а телефона е на 10 месеца.

2. от време на време като го събудя се показва бял екран, но като му натисна sleep/wake копчето си се оправя....

3. до онзи ден... телефона си беше на кабела свързан с компа и сутринта като се събудих не даваше никакви признаци на живот (черен екран). Обаче компа и iTunes го разпознават. Мъчих го да го пусна, оставих го да му се изхаби батерията до край, хард ресет и т.н.... но без никакъв резултат. Накрая реших да му дам рестор (с автоматичен ъпдейт, защото до момента беше на iOS 4.01). След рестор-а (което включи и ъпдейт на айтюнс 10 и iOS 4.1) телефона даде, така да се каже, признак на живот, но бял екран, нищо не може да се направи. Дадох му няколко пъти рестор, но пак същото (понеже сим картата ми е бес ПИН, съответно не ми се налагаше при завършване на ристор за активацята да вкарвам ПИН). Също така тествах да си звънна на телефона и съответно телефона си звъни, но не може да се натисне нищо на тъч скрийна. Т.е. не само че екрана е бял, ами и самия тъч скрийн не функционира (при проблема с белия екран, по някога се получава така, че реално екрана функционира, но не се вижда нищо, т.е. може да се слайдне Slide Bar-a за отключване и по звука за отклюване става ясно, че тъч скрийна работи), но в моя случай нищо не върви.

Днес отидох от където съм го купил и го дадох да се праща на сервиз (пък да видим дали са компетентни или дали ще могат да го оправят).

Върнаха ли ти на теб телефона? Успяха ли да го оправят?

Редактирано от bokoloko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чакай да питаме Баба Ванга от отвъдното, за кой модел пишеш?! 10 мин. да си попълниш профила, иначе ставам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз искам да попитам за същия проблем с бял екран, iPod 2G 3.1.2 jailbreak-нат, правен му е рестор.

RE: Така - разбрах как се решава проблема - натискаш и задързаш HOME бутона + volume up + sleep/wake бутона

Редактирано от Wesd
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...