Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Дублирани директории в var/stash


Severus

Въпрос

Предполагам, че е последствие от тези джейлове + ъпдейт до по-висока версия..и после пак джейл.

Бихте ли споделили какво е положението при вас в тази директория?

[attachment]IMG_0024.PNG[/attachment]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

При мен няма повтарящи се директирии и според мен най-логичното обяснения е точно това което предполагаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предположението ти е вярно.

След като направих Update до 2.2 имах повторения и изтрих някои ръчно.

След като направих Restore (без Backup) до 2.2.1 нямам повтарящи се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мда...3.0 ще го кача с рестор....че от тия ъпдейти в/у джейл ..... Иначе, телефонът функционира безупречно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така става и при преинсталиране на winterboard-a. Гледаш папката с последната дата и другото в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!Аз също имах повтарящи се папки във тази директория и изтрих едната от двете папки Themes,но не погледнах коя е с последна дата.Сега ми изчезнаха темите от Winterboard.Като го отворя липсват темите.Как да си ги върна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Качи ги наново в останалата папка. Ако са твои собствени - ще видиш малко зор да си ги направиш отново по твой вкус.

Скромен съвет - когато си догодя тел-а по мой вкус - копирам цялото съдържание с айфън бокс на компа, вид бекап за всеки случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всъщност пробвах да си кача темите в останалата папка,но нямаше резултат.Изтрих Winterboard и пак го качих.Сега всичко е наред.Относно айфънбокса незнам защо,четох толкова теми и не разбирам защо не ми се получава!?Намира ми девайса но не ми открива паките,фактически нищо немога да кача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко е чел,Кака.. колега - търси този пакет в сидиа, сложи го и ще "прогледнеш" с фънбокса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...