Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблеми с иконката на телефона на джейлбрейкнат iphone 3G


Andi1729

Въпрос

Абе хора...извинявам се ако въпроса е тъп или не е за тази тема, но... Джейлбрейкнах си телефона ( купен от Глобул 2.2.1 с 2.30.03). Всичко беше О.К. Към Сидията добавих два сорса-за фонетична кирлица и за блутуут ( все от форума тук) Всичко си върви без проблеми само иконката за телефона нещо не е в ред. В смисъл - когато я натисна ми се появява клавиатура за набиране, но не е активна и не мога да набирам. Въобще нищо от подменюто не е активно. Номерата в телефона не се виждат - в смисъл все едно няма записи. Когато някой ме търси се вижда името му ( всред предварително записаните, които сега пък не се виждат) и си провеждам разговор без проблем... Някой срещал ли е подобен проблем..? Рових из настройките на телефона за да видя дали нещо не съм забранил, активирал или деактивирал, но всичко си изглежда нормално... Можете ли да ме насочите къде да търся проблема..? Предварително благодаря на отзовалите се. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

П.П. Само да добавя, че този проблем се появи, след инсталирането днес на блутуута и на ifile. Не казвам, че в тях е причината или в качването. Най-вероятно е съвпадение, но днес се появи.. :) А..и да кажа - рестартирах телефона поне 2 пъти и все тая.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталирай Bossprefs от Cydia и виж какво съм написал в горния пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах.. Нищо не стана. Трябва ли да изкара някакъв надпис или нещо подобно..? След като следвам стъпките, които си написал излиза "Fix me!" Натискам го и после нищо.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно и това не помага.

Накрая май ще се наложи един Restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

После рестарт на телефона. Ако не помогне, ще се наложи да направиш пак рестор :) Но преди това пробвай да махнеш последните добавени програми, като след махането пак рестартирай телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А...пробвах да махна последните добавени програми - iFile, iBluetooth, Cycorder, iPhonetic, но не ми изкарва кръгче с х за да ги изтрия..? Сигурно ще пише някъде тук, но бихте ли ми казали как да ги махна за да не ровя сега из целия форум..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Махам в момента и ще пробвам да рестартирам после и да видя какво ще стане. Ако не се получи, ще пробвам пак Рестор през iTunes. За сега обаче не ми позволява. Стига до момента в който даунлоудва софтуер за рестор и заспива. Трябва ли да му дам преди това ( веднага когато открие телефона) да качи нов ъпдейт..? До сега като ме пита му казвам Cancel, защото не знам дали няма да качи някой нов фърмуер труден за хакване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само за инфо - след рестор от iTunes всичко се оправи, макар и много-много бавно.. :smile: Благодаря на всички отзовали се.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...