Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

X2 Soccer 2009


Recommended Posts

X2 Soccer 2009 Latest version: 2.1

http://itunes.apple.com/linkmaker/

What's new in Version 2.1
-Added More Games section
-Bug fixes

Една уникална игра за всички футболни маниаци!

Вече излезе!

Компанията, която разработва този футболен симулатор, е партньор на EA Games. Именно те са автори на конзолните версии на игри като, Tiger Woods, Fifa, NFS, NFL, Nascar. Тази компания е Exient и именно те подготвят за нас X2 Soccer 2009.

img0147s.jpgimg00271l.jpgimg1040s.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=6vxsC5SdPkQ

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще може ли някой да го качи някаде другаде

понеже нешо не мога да го изтегля :biggrin:

мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е доста добра. Не вярвах, че ще може да се направи хубав футбол за тъчскрийн.. Единственият недостатък е, че няма клубни първенства (Англия, Испания и тн), но най-вероятно е заради лицензите.. Чакаме фифа/пес със същия геймплей :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще може ли някой да го качи някаде другаде....................

317243777icon-100x100_a7461_14620386.png

X2 Football 2009- v.1.0

Mirror

[download:1jmh6i91]http://dox.bg/files/dw?a=64d997919a[/download:1jmh6i91]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ето още един mirror

[download:q7ypbvv7]http://getapp.info/download/X2_Football_2009-1.0_By_leeshang.ipa[/download:q7ypbvv7]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко вапросче?? Защо като се опитам да си кача играта с итунс ми дава че не била савместима с телефона (not compatible) аз сам с Ипхоне 2г ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е адски добра , даже като са добавили финтове става недостижима , но лично на мен ми идва лесна (повечето резултати са ми 7/8:0) и понякога много се отегчавам .

EDIT: Сега видях , че имало промяна на трудността . Да се надяваме , че разликата между опцийте няма да е малка :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми хареса но ми се струва доста посна няма клубни отбори като сокера ама иначе бива :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е адски добра , даже като са добавили финтове става недостижима , но лично на мен ми идва лесна (повечето резултати са ми 7/8:0) и понякога много се отегчавам .

EDIT: Сега видях , че имало промяна на трудността . Да се надяваме , че разликата между опцийте няма да е малка :Wink:

На последното ниво по трудност с триста зора им вкарвам гол , да ги бия за сега не си и помислям . При теб как е , имали промяна в резултатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да , нормално . На най-трудното резултата е 90% равен и останалите да ме бият . С смяната на нвото на трудност и резултата минава постепенно в моя полза . Играя на пред последното и резултатите са с 1-2 гола преднина за мен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E аз геймър не съм. Принципно не обичам игрите, но това е 3та игра, която ме грабва. Много приятна графика и удобен начин на управление. Друг е върпоса, че нямам идея на каква трудност играя, но от 4 мача и 4те съм 2:2 (даже и след автоголове хаха).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен много ме мъчат Холандия на GOOD не мога да ги бия и това си е.(аз играя с Англия).Пробвах предния футбол нямат нищо общо , този е върха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върха е да. Вчера съм цъкал до 4. Якото при мен е, че не съм добър играч (щото не харесвам игри) и мачовете на averrage са много интересни. Е от турнира имам загубен само един мач де, но пък най-добрия ми резултат е 4:1. Хахаха. Е така си поддържам тръпката. Иначе цъкам със Sweden, разбираш ли :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се и мод на PES 2009.

180556150721084133421245973983ATUUZWt8lmro6gGo87DB.JPG2687697084227775621245973986EoGYF6sPXEU9xGdVnXNm.JPG129187966799273472112459739894ZRSUnsnQRbr1XJNGauV.JPG7690340316891567851245973992jGiloU3N9n8O8sAB0I23.JPG

Нека някой колега да го качи някъде, защото нета ми е зле и съм го качил само в JohnnyBravoStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че промените са само козметични, добре им се е получило... Малко са я утежнили май, май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...