Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2009 - 20:00 Българско време


Adamov

Recommended Posts

аз се кефя повече на новите MBP, но и промените при 3.0 стават. Най-сетне, най-добрата навигация в света ,ТОМТОМ за iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • PL87

    25

  • Grievous

    13

  • naidenoff

    9

  • mupo

    8

Топ автори в тази тема

[6/8/09 10:51:13 PM] Anthony Jambazov: :rolleyes:

[6/8/09 10:51:27 PM] Anthony Jambazov: искам да те пое*а малко

Е как да чета айде... като ти ме разсейваш непрекъснато :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

във видеото естествено, че ще е супер бърз... както бяха пуснали рекламата на 3G-то на Глобул как бързо действа из Мапс-а и другите приложения и веднага направиха видео с което го опровергават с видео където полувината екран върви рекламата на глобул а другата полувина реално как се браузва :) Със сигурност и тук е така! ;) Обаче това магнитче за компаса в iPhone-а ме кара да си мисля, че apple са скрили все пак нещо още, за което си мълчат! ;) но това не е Олед екрана, нито пък по-голяма резолюция... нито пък дизайн! Кофти, но УВИ!

Незнам как стоят нещата с цените... гледам пише 199$ за 32GB-товата версия... но на какво се базират цените и заключени ли ще са телефоните ? Евентуално, ако се вземе 1 телефон на договор на тази цена какво ще означава това ? Я Някой да ми даде по-точно обяснение, че се интересувам понеже вече е време за смяна на 2G-то ;) Благодаря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е по-бърз. Преди HSDPA-то беше 1.8 Mbs, а сега е 7.2 Mbs. Въпросът е дали мобилният оператор има въобще HSDPA-7.2 Mbs, дали клетката е оборудвана за HSDPA-7.2 Mbs, колко други потребители на HSDPA има в момента на тази клетка, колко е отдалечен потребителят от клетката, дали абонаментният му план разрешава HSDPA-7.2 Mbs, дали потребителят се движи или е неподвижен и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

във видеото естествено, че ще е супер бърз... както бяха пуснали рекламата на 3G-то на Глобул как бързо действа из Мапс-а и другите приложения и веднага направиха видео с което го опровергават с видео където полувината екран върви рекламата на глобул а другата полувина реално как се браузва :) Със сигурност и тук е така! ;) Обаче това магнитче за компаса в iPhone-а ме кара да си мисля, че apple са скрили все пак нещо още, за което си мълчат! ;) но това не е Олед екрана, нито пък по-голяма резолюция... нито пък дизайн! Кофти, но УВИ!

Незнам как стоят нещата с цените... гледам пише 199$ за 32GB-товата версия... но на какво се базират цените и заключени ли ще са телефоните ? Евентуално, ако се вземе 1 телефон на договор на тази цена какво ще означава това ? Я Някой да ми даде по-точно обяснение, че се интересувам понеже вече е време за смяна на 2G-то ;) Благодаря ви!

Да не си гледал нещо друго а? Някое друго видео може би? В което това, което предлагат има 32GB версия, която да струва 199$? Защото iPhone 3GS 32GB изобщо не е 199$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето с бързодействието НЕ Е монтирано. Когато е монтирано са длъжни да отбележат с малък текст долу "клипът е съкратен" или нещо подобно. Това си е real time демонстрация на наистина много подобреното бързодействие :) Супер за което. Аз съм по-casual фен на телефона и нямах нужда от генерални промени. Всичките нови функции + 2 до 3Х скоростта + малко по-читавка камера е перфектно, за да си сменя 2Г-то ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. В САЩ не са длъжни нищо да пишат, а това не е официална реклама. Би ли ми обяснил, след като не е монтирано, как се свръзва за по-малко от 1 сек. след натискане на Call? Това технологично не е възможно. Или може би само това е монтаж, а другото не, защото така ни се иска на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. В САЩ не са длъжни нищо да пишат, а това не е официална реклама. Би ли ми обяснил, след като не е монтирано, как се свръзва за по-малко от 1 сек. след натискане на Call? Това технологично не е възможно. Или може би само това е монтаж, а другото не, защото така ни се иска на всички.

Ако говориш за там където се свързва с гласовите команди. Забележи, че е повече от 1 секунда, а и при мен на 2Г се свързва точно за същото време. Сигрно ти изглежда твърде бързо понеже веднага се появява сигнал след компютърно генерирания глас, ама според мен телефона си набира и докато изговаря "calling еди кой си".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря там където набираш някой номер и след по-малко от секунда дава свободно. В крайна сметка вярвай в каквото искаш. Явно наистина на Епъл феновете са болни и сляпи. Всеки може да ги манипулира и лъже. Много ясно, че ще е по-бърз телефона, но съвсем няма да е това. Ще се разбере много скоро. Аз лично ще си го купя при всички положения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че клипчето не е реално. Същото е като рекламата на 3G, на която никъде не се опоменава че има монтаж.

Накрая на рекламата под логото на AT&T пише:

The nation's fastest 3G network.

3G not available in all areas

[youtube:7lejwrb3]

[/youtube:7lejwrb3]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

във видеото естествено, че ще е супер бърз... както бяха пуснали рекламата на 3G-то на Глобул как бързо действа из Мапс-а и другите приложения и веднага направиха видео с което го опровергават с видео където полувината екран върви рекламата на глобул а другата полувина реално как се браузва :) Със сигурност и тук е така! ;) Обаче това магнитче за компаса в iPhone-а ме кара да си мисля, че apple са скрили все пак нещо още, за което си мълчат! ;) но това не е Олед екрана, нито пък по-голяма резолюция... нито пък дизайн! Кофти, но УВИ!

Незнам как стоят нещата с цените... гледам пише 199$ за 32GB-товата версия... но на какво се базират цените и заключени ли ще са телефоните ? Евентуално, ако се вземе 1 телефон на договор на тази цена какво ще означава това ? Я Някой да ми даде по-точно обяснение, че се интересувам понеже вече е време за смяна на 2G-то ;) Благодаря ви!

Да не си гледал нещо друго а? Някое друго видео може би? В което това, което предлагат има 32GB версия, която да струва 199$? Защото iPhone 3GS 32GB изобщо не е 199$.

пак спиш ! ;) за видеото което писах ето го и него:

[youtube:292knbxb]

[/youtube:292knbxb]

А за сената никъде не съм я написал, че се казва в клипа! А питах отделно как стоят нещата с цената на апарата??!?!?! Понеже в сайта пише "ОТ 299$" "32GB1 in black or white — from $299.2" .... Одеве малко се обърках, на 16-ката е писало 199... но все пак как стоят нещата с цената? Колко пари е реално телефона? И само когато излезе в продажба ли ще знаем дали ще го има оключен в Щатите и без договор ? И как стоят нещата с договора ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря там където набираш някой номер и след по-малко от секунда дава свободно. В крайна сметка вярвай в каквото искаш. Явно наистина на Епъл феновете са болни и сляпи. Всеки може да ги манипулира и лъже. Много ясно, че ще е по-бърз телефона, но съвсем няма да е това. Ще се разбере много скоро. Аз лично ще си го купя при всички положения.

Съобразявай се с епитетите "болен" и "сляп", да не дава Господ нито на теб, нито на мен. Аз лично никъде не виждам свързване за по-малко от секунда и сигнал свободно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай това от 4:17 да видиш за по-малко от секунда свободен сигнал.

[youtube:3stj1vmd]

[/youtube:3stj1vmd]

Отново е показано, че се отварят бързо приложнията също както на iPhone 3GS Guided Tour

http://www.apple.com/iphone/guidedtour/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай това от 4:17 да видиш за по-малко от секунда свободен сигнал.

Отново е показано, че се отварят бързо приложнията също както на iPhone 3GS Guided Tour

http://www.apple.com/iphone/guidedtour/

Аз говорих за guided tour-a дето си свалих от сайта :) Иначе тук е нереално - да, но според мен не е направено да ни залъгват, това си зависи от мрежата и е направено, за да не хабят от времето ни. Иначе е нереално, поне при мен има поне секунда закъснение, въпреки че напоследък става по-бързо от преди, като че ли М-тел доста си оптимизираха мрежата, аз не съм виждал call failed от месеци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PL87, няма да убедиш никой. Както казах, вярвай в каквото искаш, дори и в Дядо Мраз. Всеки има право. Стига толкова дискусии по този въпрос. Като излезе телефона, ще видим кой е прав и кой не, въпреки че от сега е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPhone 3GS Guided Tour-а сигналът "свободно" също бързичко си идва, но въпросът не е само за тонът "свободно". Като цяло е нереално да се пускат толкова бързо приложенията. Та те се пускат толкова бързо както и на рекламите за iPhone 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали това е идеята, с 2 пъти повече процесор, 2 пъти повече рам и 3.0 оптимизирана за 3G S, да се постигне бързодействие. Епъл винаги са залагали супер много на оптимизацията. Иначе Антъни прав си, като излезне ще коментираме ;) И все пак мога само с едно да се съглася - това бързодействие ще е постижимо на чисто ресторнат телефон, без джейлбрейк и с по-малко от страница приложения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се, че един евентуален OLED екран, ще оскъпи телефона много... Все още тази технология е скъпа... И ако беше така телефона щеше да е мн по скъп - поне двойно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли целята конференция? В саита на Apple я има ама немога да я сваля само pnline се гледа пък ми се бъгва QuckTime.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...