Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Цените на Глобул може да са претърпели промени. Ние не сме Глобул.

Ако смятате, че цените са други, моля напишете ги в темата, а не задавайте въпроси

Това са цени към 11.08.2009.

photojab.jpg[/attachment:3uqwkg63]

[

intro-iphone-mapscompass-20090608.png

photos-hardware-01-20090608.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами...освен да ви взема с колата и да ме обслужвате по пътя.... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли само да попитам дали имате представа колко ще струват без договор в Щатите и дали ще са заключени... че имам приятел в момента там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми казвай, че вярваш на тази скорост? И се свързва с набирания номер 1 сек. след като си кликнал Call :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ябълката яде сериозно калай заради "прескочени кадри" в рекламните клипове... Също като, например, да вярваш в "истинските" срещи в кеча... Иначе - яко видео. Нахъса ме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ще отскачаш до гръдско, на 9ти юли е тук в България. Да видим обаче Глобул какво ще поднесат :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради второто. Ще се въздържа от куците им оферти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ябълката яде сериозно калай заради "прескочени кадри" в рекламните клипове... Също като, например, да вярваш в "истинските" срещи в кеча... Иначе - яко видео. Нахъса ме.

Да но в това видео всичко си е в един кадър и настина е бързо, няма как да го прескочат. Гледах го.

Наистина ще е по бързо - дали толкова ще видим, но аз вярвам,че наистина ще бъде бързо като в клипа или поне доста близо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • For non-qualified customers, including existing AT&T customers who want to upgrade from another phone or replace an iPhone 3G, the price with a new two-year agreement is $499 (8GB), $599 (16GB), or $699 (32GB)[/*:m:j7h0u2ez]
  • iPhone is configured to work only with wireless service provided by AT&T.[/*:m:j7h0u2ez]
  • When available, transferring your mobile number to a different service provider will terminate your service with your existing provider; termination fees and other charges may apply.[/*:m:j7h0u2ez]
  • Unauthorized modification of your iPhone software violates the software license agreement. Inability to use an iPhone due to unauthorized modifications is not covered under your warranty.[/*:m:j7h0u2ez]

  • Замяна на 3G-то взето от AT&T с 3GS ще струва $599 (16GB) или $699 (32GB) + нов 2 годишен договор т.е. с $400 повече от вземането на 3GS без замяната на 3G-то[/*:m:j7h0u2ez]
  • Телефона е заключен към AT&T (нищо ново)[/*:m:j7h0u2ez]
  • Ще е възможен преноса на мобилния номер към друг оператор, но тогава ще има такси за предварително прекратяване на договора с AT&T и допълнителни такси.[/*:m:j7h0u2ez]
  • Гаранцията отпадала при модифициране на софтура т.е. jailbreak (нищо ново)[/*:m:j7h0u2ez]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да си сложи видеото на телефона може да си го свали от тук:

[download:21zik1ht]http://4storing.com/gzd9ce/43d7241f04f0d331917836866fa68691.html[/download:21zik1ht]

[download:21zik1ht]http://www.2shared.com/file/6205254/4bb0bf16/iPhone_3GS.html[/download:21zik1ht]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ме грабнаха с този телефон :confused: аз лично не виждам смисъл да мърдам от 3Г към 3гС а направо догодина да си купя новия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен формата на 3G-то си ми харесва и много се радвам, че не я промениха :) А до колкото дали ще минавам на 3GS според мен си заслужава поне заради по-добрата производителност и по-добрата батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека ви питам, кой от нещата няма да притежаваме ние потребителите на 3Г.. Компаса и камерата с афтофокус...

Ще може ли да снимаме видео, Voice control ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се, че един евентуален OLED екран, ще оскъпи телефона много... Все още тази технология е скъпа... И ако беше така телефона щеше да е мн по скъп - поне двойно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дефакто има само софтуерни промени. Единствено е сменена оптиката на камерата и е добавен компас. Ей, така се правят пари от нищото. Процесорът съм убеден, че е същия, само ще бъде пуснат на реалната си честота от 612MHz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дефакто има само софтуерни промени. Единствено е сменена оптиката на камерата и е добавен компас. Ей, така се правят пари от нищото. Процесорът съм убеден, че е същия, само ще бъде пуснат на реалната си честота от 612MHz.

напълно съгласен с антъни

но този път доста нагло то направиха

поне свалиха доста цените на лаптопите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, аз какво мисля. Преходът от 3G към 3GS е много по-стойностен, отколкото от 2G към 3G.

2G към 3G

*ГПС

*по-бърз мобилен интернет

3G към 3GS

*Увеличено бързодействие

*компас

*по-добра камера и видео

*гласово набиране

*По-бърз интернет

*Повече дисково пространство

Тъй че, не виждам защо сте разочаровани. Може би от това, че от както излезе нямаме съществена промяна на дизайна и екрана. Но при положение, че нещо е добро, защо трябва да се променя на всяка цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И типично по епълски, вместо да пуснат всички тези блага за старите си и лоялни клиенти, те им се изплюват в лицето, защото знаят, че ще им останат верни. И пак ще кажат какъв невероятен, технологичен лидер е Епъл. Ами как да не е - имат copy/paste, цели 3.2Mpx камера, която записва видео, гласов контрол и кво ли още не. И то само за две години след излизане на първия Iphone. Пак смазаха конкуренцията. Е, няма поддръжка на флаш, но това са бели кахъри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G 8GB - 349 EURO

* iPhone 3G S 16GB - 499 EURO

* iPhone 3G S 32GB - 549 EURO

Предполагам, че това ще са цените за отключени в Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...