Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iSummer 2.0


The Shaman

Recommended Posts

От известно време се занимавам с една собствена тема и я нарекох iSummer 1.0 просто заради сезона в който се намираме. Смея да твърдя, чо 95% е авторска и се надявам да се хареса все на някой :mrgreen: Като казвам авторска, визирам иконите без бакграунда, батерията, статус иконите, тапетите и др.

Свали

Свали

img0001tkv.pngimg0003ncb.pngimg0004r.png

img0005qbm.pngimg0006p.pngimg0007wlo.png

img0008v.pngimg0009u.pngimg0011b.png

img0010v.pngimg0012i.png

Това са иконите за момента!

psdfile.png

qqqu.th.jpg

Добавени са още 10 икони:

Свали

rrrra.jpg

mjoi.pngitalk.png

mjoi------ italk

eeeeevhm.jpg

Свали

mcallshow.png

MCallShow

29.06.09

Целия набор икони за сега плюс десетина нови:

Свали

aaaaaabey.th.jpg

05.07.09

Ето някои подобрения. Направих индикатора на мрежата и съответно направих и батерията зелена на тъмния фон.

Смених иконите в Сетингс по препоръка на Миро. Азбучните ленти (сините между различните дни и имена) в Сидия и Контактите също са правени... Има някои нови икони...

Свали

img0018l.pngimg0017m.png

img0016b.pngimg0015y.png

06.07.09

Преработих сигнал бара и направих нова батерия...

Свали

2222222yts.jpg

111111htm.jpg

Има и нови изкачащи прозорци

200810250cb606b9c9e12be.png

Ето скин за SBSetings:

Свали

img0025.png

Нови плъзгачи:

Свали

666.jpg

To Be Continued

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    34

  • dra6ko

    15

  • mupo

    5

  • BANNN

    5

Топ автори в тази тема

Браво The Shaman,много добре направено :clap: Нежната част от потребителите ще я оценат :)

P.S Даже вече дъщерята си я заплю :lol: След като 2G-то премине в нейни ръце :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво The Shaman,много добре направено :clap: Нежната част от потребителите ще я оценат :rolleyes:

P.S Даже вече дъщерята си я заплю :lol: След като 2G-то премине в нейни ръце :Wink:

E ти пък нежната част... :) Аз съм си с нея. Ако визираш цветята по тапетите, те са типични за сърф културата, затова са и там... Правил съм я за себе си, но няма лошо да се хареса и на нежните създания около нас естествено :mrgreen:

п.п. ReCcA, за това съм дал линк. Ползвай каквото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се засягай,темата найстина е хубава :clap: особенно иконките :razz: Но нещо не ме грабва идеята да ми се "зафърфулят" цветенца по-тапета и батерията,ако ще и хипи културата да се завърне :Wink::rolleyes: Но пък е доста подходяща за нежните потребителки на форума.До сега не бяхме помислили за тях.И ти пак си "пионера" в тази насока :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам един въпрос

как направи на локскрийна да показва времето и датата на български?

мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Само съм го вградил в темата. Всичко останало е прекрасно обяснено от mupo тук: viewtopic.php?f=21&t=957

Добавени са още 10 икони:

Свали

rrrra.jpg

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси оправих се

аз имам точно тази тема за която става въпрос

но не бях влизал скоро - логин проблем

и сега забелязах, че датата и времето го има вече и на бг та директно писах тук :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

темата е супер

ще се ослушваме за още икони, че mjoi и italk ми седат като харизани а ги ползвам много

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето например, но не съм ги използвал и въображението ми е ограничено само в тeхните оригинални лога :mrgreen:

italk.pngmjoi.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да приемаш малко конструквина критика.

Ако направиш иконките в Settings.app като тези на SpringBoard-a дали няма да е по-добре? Иначе много претрупана ми се вижда, аз нали си падам по изчистеничкото и семплото :)

PageIndicator-ите нещо не ми се връзват с темата (може би самия цвят). За мен батерията като че ли не е част от самата тема, картинките в Weather.app и лентата в iPod.app също. Някак си ми се струва не върви на лъскави икони, матирани елементи (лентата в iPod.app). Иначе основата на иконките е добра, а и така лесно се правят много иконки - една и съща основа и само копираш основния елемент от оригиналната иконка на приложението или друг подобен :)

За mjoy може да използваш моята идея

2u4tyso.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за иконите в Settings.app и Weather.app... Първоначалната идея на темата беше коренно различна и иконите в тези приложения останаха старите. Имаше много тапети с момичета и други икони на SpringBoard-a, но се отказах от някои неща с времето. Ще поработим и върху тях разбира се. Ичаче критика и идеи търпя винаги и по всяко време. Така се учи човек :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една критика :mrgreen: Защо се отказа от идеята с момичетата :) Да вземеш и да се върнеш към първоначалния замисъл.А именно нещо по-така :eek: идеята с момичетата ми допадна :redface: :Wink:

p.s То и Аз мога да си направя тема с Гърли,ама има проблем :eek: Много ми трепери мишката :lol::lol::):biggrin::Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане реших да взема туй-онуй от твоята тема и попаднах на WiFi и Wallpaper иконите в Settings . WiFi иконата не ми допадна и направих нова , а тази за Wallpaper се различаваше от другите и направих една .

d0cf6ec24d287672.png128aa6e1deb5c544.png

Надявам се да са ти харесали и да ги използваш . Моля те постни коментар , защото за пръв път се занимавам аз да правя собствени икони и се вълнувам :mrgreen:

п.п разработвам икони за Carrier и Fetch New Data

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ми харесват и по съвета на mupo, смятах да ги подменя всичките там... Та може и там да попаднат. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да измисле какви трябва да са иконките на Carrier и Fech New Data , затова изходих от оригиналние :

Carrier : От слушалка ~> телефон 39532fc1fceb880b.png

Fech New Data : От циферблат ~> часовник 8f307ddebfbf7998.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (редактирано)

Целия набор икони за сега плюс десетина нови:

Свали

aaaaaabey.th.jpg

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво стана с идеята за това темата да е за дамите.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами темата си я ползвам аз. Ако някой иска може да си я пригоди. Може и да помогнем. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какьв едитор мога да си направя такива иконки?Проблема е там че няма иконки за MUSIC и VIDEOS,докато друте са си заместени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...