Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с оператора???


nikisan4o

Въпрос

Последните два дни бях във Гърция и естествено след като преминах границата оператора ми се смени с някакъв гръцки (имам роуминг). Снощи преминах обратно границата и въпросният оператор (WIND GR) не се смени. Изчаках да навляза още по навътре в България, но нищо. Пробвах да го сменя ръчно от настройките и имах право на избор между трите български оператора - Мтел (който ползвам), Вивател и Глобул. Без успех! Опитах днес да звънна на *88, но е безполезно, защото явно съм си с гръцкия оператор все още.

п.п. Рестартирах, извадих картата, пак я сложих, пак рестарт - нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Пробвай с airplane mode, изключи и включи 3G и ако това не помoгне - reset network settings като краен вариант. Аз снощи се прибрах от Букурещ и чак на 80 км след Русе ми се смени на Мтел, иначе си седеше на гандия Vodafon Ro.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах и успях да се свържа със центара за обслужване на клиенти на мтел (*88), а преди не можех. Горе все още си стои WIND GR, но това, че съм се свързал с оператора означава ли, че съм си на мтел отново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, няма как да си на гръцки оператор в София :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това ми се е случвало и на мене. Решението е да сложиш карта на Вивател или Глобъл и след това да сложиш картата на М-тел. Така ще се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...