Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Възстановяване на системният шрифт


Toni-

Въпрос

Привет на всички,

преди 1-2 седмици си бъзиках телефона, по конкретно iPhonetic и реших да сменя системният шрифт с този в програмата, небезизвестният DejaVu.... някак си не ми допадна, това че е по-изтънен от стандартния и реших да си върна стандартния. Проблема е там, че не се върна, пробвах и Reset All Settings, респрингах неколкократно...и така до сега си седи, та ми дойде на ум да пусна тема, може пък някой да знае решение.

Първото, което ми идва на мен е рестор...но предполагам се досещате, че искам да го избегна...

Ето за какво говоря:

DejaVu

5d0a08638e43acb5.PNG3b5ab282260c0115.PNG

Стандартен шрифт

1f3b773120f9c4f9.PNG2d7d225c76c1ac50.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Избери Стандартен, дай Приложи и след респринга влез в /System/Library/Fonts/Cache и качи файловете от този архив там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
А ти след като избра стандартния шрифт даде ли "ПРИЛОЖИ" поне веднъж?

А така ли ставало, браво бе, колко съм прост....

Сега сериозно, естествено, че натискам ПРИЛОЖИ при всяко сменяне на езика, просто не се получава, стои си на DejaVu... респрингах, рестартирах телефона неколкократно, давах му Reset All Settings, общо взето повтарям се, мисля, че бях достатъчно ясен в първият си пост....

И още нещо Тонка, като дадеш Reset All Settings, съвсем случайно ресетва и шрифтовете ...ако ще да не давам ПРИЛОЖИ, Reset All Settings би трябвало да свърши работа, но уви не е толкова лесно явно...трябваше да ти дойде на ум преди да си пишиш поста. Въпреки всичко благодаря за съвета ти, без лоши мисли :exclaim:

Избери Стандартен, дай Приложи и след респринга влез в /System/Library/Fonts/Cache и качи файловете от този архив там.

mupo е вникнал в проблема поне, благодаря за съвета. За съжаление не мога да го направя сега и затова ще го пробвам малко по-късно и ще пиша за резултата

Благодаря предварително :exclaim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Избери Стандартен, дай Приложи и след респринга влез в /System/Library/Fonts/Cache и качи файловете от този архив там.

Сега го направих това и системният шрифт се възстанови, поредно благодаря :exclaim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...