Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes vs XDL


aquarelle

Recommended Posts

Търся мнението на експертите от форума.Свалям музика (без загуба на качество) основно във FLAC (+CUE).И я конвертирам в ALAC.Може да бъде записана в виртуален диск с Тoast и после импортирана като АLAC в iTunes или конвертирана и импортирана в iTunes през програмата XDL.Обаче по руските форуми се смята, че iTunes не прави Secure Rip и крайния резултат не отговаря на Accurate Rip.На мен лично през iTunes ми е по-удобно и теговете се определят по-точно,а обложките ги свалям от iTunes.Кажете какво мислите по въпроса и кой какво използва!Ще бъда много благодарен за всяко мнение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам тюнса за директно конвертиране. Нямам нужда от супер- дупер хай-тек програми, защото не разполагам с такава бясна high-end апаратура, че да чуя разлика.

Тюнсът е пипнат достатъчно, за да ги слушаш на телефона.

П.П. Пробвай директно в apple loseless и ела ме убеди, че има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен повече ми харесва през него, от там свалям и обложките на албумите, а ако няма си свалям от http://www.allcdcovers.com/request/list/1 и ги правя 600x600 както са оргиналните обложки от iTunes Store

Редактирано от aquarelle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...