Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос за iPhone в USA и неоторизирани арр-s!?


Grigson

Въпрос

Здравейте, живея в щатско и току що си закупих iPhone 3G 8GB но съм с договор към оригиналния оператор AT&T, който подържа интернета и всички оригинални функции на телефона. Това значи, че телефона не е "jailbrake"-нат, и аз не мога да го направя понеже разбрах, че след това телефона няма да работи с моя оператор! Има ли начин да си качвам апликации (неоторизирани) от форума през iTunes по някакъв спец начин? Вече пробвах по обикновенния и ми изписа че апликациите не са оторизирани от iTunes! :cry:

Благодаря предварително за отговорите!

П.С. Форума е Невероятен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Без jailbrake няма да можеш да правиш нищо от това което искаш. Но мисля че не ти пречи да го направиш и телефона пак ще си работи с твоя оператор, но за по сигурно изчакай и друго мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не го плаши човека,бе! Ако направиш jailbrake и имаш после хардуерен/гаранционен проблем, преди да го занесеш в apple е задължително да му направиш Restore in iTunes с оригинален firmware за да разкараш jailbreak-a. В противен случай няма да ти признаят гаранцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами други познати ми казаха, че ако съм го jailbrake-нал и телефона нямало да приеме АТ&Т оператора ми, понеже там али бали... :confused: Също и съм задължен да плащам отделна такса ($30/месец) за неограничен нет и не знам нещо да не се прецака с jailbrake-a после!? Пък и го ъпдейтнах на 3.0 на бързо, което май е пречка за jailbrake... иии и аз не знам к'во става... :Wink: Оплескал ли съм се? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, просто ще почакаш новия джейлбрейк за 3.0. На тези които те разубеждават им прати поздрави от Арменския поп. Следи темите във форума - решение ще има до дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ОК, ще следя! :Wink: Пък и разбрах, че ако се обърка нещо му давам restore от iTunes и сичко си идва по старо му! Мисълта ми сякаш беше да не ме осетят тез тука че ланготя нещо с пирадски работи и да ме секнат нещо, знам ли ги :) Ама ще пробвам като излезе новия! Благодаря за отговорите! :drinkingcheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе стига глупости вече. Много филми гледаш, а и там явно ви промиват мозъците качествено :) Джейлбрейкът не може да ти навреди по никакъв начин и няма как да те хванат. Друг е въпросът, че е лудост да си купиш Iphone 3G само 2 дни преди да излезе новият модел. А на премъдрите ти приятели им кажи да си гледат работата :) Чети тук и няма да имаш грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами то между другото си беше излезнал аз като го взимах ама не знаех че има чак такава разлика (имаш предвид 3GS предполагам) и земах по евтиния, но мисля че не ми е проблем да ида и да го сменя с доплащане. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сменяй го веднага. Не е излязъл, утре ще му е премиерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Сменяй го веднага. Не е излязъл, утре ще му е премиерата.

Ако говориш за 16GB и 32GB 3GS тука ги има поне от 3 дена, аз като си взимах моя и другите бяха в магазина (Става въпрос за USA) обаче вземах най евтиния без "S", но ще го сменя скоро тогава! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не говори смешки. Имало ги е трънки. Тук не сме идиоти :)

Я виж тук - http://www.apple.com/iphone/buy/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не говори смешки. Имало ги е трънки. Тук не сме идиоти :)

Я виж тук - http://www.apple.com/iphone/buy/

Е аз точно като копувах моя на 15ти (понеделник) имаха тея 3 модела изложени 8GB 3G за 99$, 16GB 3GS за 199$, и 32GB 3GS за 299$ ! Понеже нямах претенции за много GB си земах най-малкия за 99$ (2г договор), но тогава не бях запознат каква е разликата между двата и че новите били по бързи и т.н. Но не ми е проблем да ида да го сменя с доплащане! Туй че пише че ГС излизат на 19ти, нямам представа кой кого заблуждава! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Човече, спри се вече. Това е Епъл, все пак. В деня на премиерата ще има гигантски опашки пред магазините. Когато излезе 3G, предно място на опашката се търгуваше в Ebay по 1000 долара. Никой още не го е виждал този телефон, освен от 1-2 филмчета, изтекли в интернет, които не се знае дали са истински. Не си мисли, че само ти живееш в САЩ, а всички други са малоумни :D Хайде чети вестниците днес или се разходи до някой Епъл стор / АТ&Т да видиш за какво иде реч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хех, добре де, аз не се опитвам да ви правя на малоумни, но защо да казвам на черното бяло след като си земах телефона точно от AT&T стора! Разгледах и 3та телефона от сайта http://www.wireless.att.com/iphone/ им преди това (както се вижда има "buy it now" на 3GS-a), но не ми се чакаше за доставка и за това отидох да си го зема направо от стора, и там си бяха и 3та 3G и 3GS модела! Греша ли някъде? :D

Айде няма да се обаждам повече! :smile::)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, най-добре. Днес целият свят очаква появата на това, което ти вече си видял преди 3 дни. В АТ&Т телефоните 3GS бяха на pre-order.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Grigson, сигурно си видял макети на новия телефон, много приличат на истински, ама не са. Навремето по витрините на златарските магазини в Бзлгария слагаха модели на бижута, направени от евтина сплав и задължително табелки: "Моделите са изработени от ДУБЛЕ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...