Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос за update на firmware ( към 3.0 )


JOKe

Въпрос

Здравейте,

искам да попитам имам iPhone 3G с firmware 2.2.1 съответно jailbreak-нат с качени какви ли не неща.

Въпроса ми е :

Мога ли и ако мога как да update-на до 3.0 ( тъй като днес излиза вероятно тези дни ще е навсякъде не само в itunes ) и да си запазя всички приложения ? Качени през cydia или друго яче.

Тъй като вероятно отговора е НЕ въпроса ми е :

как да си направя backup само и единствено на contacts и да си Flush-на целия Iphone да имам само 3.0 празен без никакви неща в него.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз вчера минах на 3.0 . Ъпдейтнах си iTunes , дръпнах си фирма от тук , ъпдейтнах с рестор и после само трябваше да sync-на за да ми се качат музиките и картинките . Приложенията не ги качих пак , защото няма още pach mobile installation , но когато джейлна и това ще стане. Ръчен бек ъп(с iFunBox ги метнах на компа) направих само на снимките от Camera Roll , контакти и Notes . Но и аз не минах без грешка - хубаво пиложенията си ги имам на кампа , ами тези от Cydia ? Затова за по-сигурно си направи скрийн шотове на екрана на всички страници , за да знаеш преди какво си имал .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пич за контактите няма смисъл да ги копираш в компа!Има една програма в App store която е безплатна и е супер яка.Сазва се funambol .Качваш си я на телефона,правиш си акаунт в нета и си сейваш всички контакти с едно натискане!Най хубавото е че ги сейва със снимките (ако си си сложил такива) които са ти на контактите и дори и да ги нямаш в телефона след рестор пак си ти излизат със снимка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...