Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPod Nano 5G - проблем с батерията


Huntly

Recommended Posts

Сигурно ще ме санкционирате, за тази тема, но няма към кой друг да се обърна за съвет за продукт на Apple. Значи проблема е следния. Има един iPod Nano 5G, (който вече е спрян от производство, след излизането на новия iPod Nano).. Таа този iPod го дават от apple да издържа 24 часа музика без прекъсване. Ноо.... моя не издържа и 7 часа. Значи, намалил съм осветлението на дисплея до край, всички екстри, като акселерометър съм го изключил да не ми се върти в джоба излишно и да ми точи от батерията... iPod-а има и радио, но ако слушам на радио е още по зле. Там положението е трагично няма и 3 часа... Ползвам го от около 6/7 месеца, до сега не ми беше толкова проблем, защото не ми трябваше над 4/5 часа музика на ден... Сега вече ми трябва и започна да ме дразни как ми пада батерия толкова бързо... А я дават 24 часа от apple... Искам да ви попитам има ли някакъв софтуерен вариант за оправяне? И да ми кажете може ли по серийния номер на iPod-а да се провери, дали има още остатъчна гаранция от Apple. И ако има някакъв оторизиран сервиз на Apple в София да ми кажете. Мерси. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що санкция? Имаш нужда от помощ.

Софтуерно - рестор :smile:

Да, въвеждаш номера в сайта и получаваш отговор.

Оторизиран сервиз: Кретен(криейтив) сентър.

Неоторизиран:( : PDA Shop на Левски(срещу дюнерите Мимас)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С рестор пробвах няколко пъти и нищо не стана... А тоя "кретен център" дали ще ми признае гаранцията от apple?

П.С. Не те разбрах, как да го проверя iPod-а по сериен номер. Въведох в сайта на apple номера, но ми пише "No results were found. Please try a different search." ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията на под-четата е международна, само че е една год. В кретен център признават, но трябва да пазиш оригиналният документ за покупка, ако не греша. Питай.

В сайта има секция за гаранциите - там въвеждай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих, къде се въвежда тоя сериен номер... В applе пише, че гаранцията е 2 години, но никъде не открих да погледна колко гаранция ми остава... Ще се примиря и ще си го зареждам секи ден... Мерси alxx! :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дена писах мейл до сервиза и им звънях, но нито ми отговориха на мейла, нито дигнаха телефоните си. Не мога да се оправя в сайта на apple с гаранцията. Давам серийния номер, ако някой знае как да провери дали има гаранция да погледне и да каже. Сериен номер: YM006CTA71V

П.С. Примирявам се, защото ако няма гаранция ремонта ще излезе доста солен. Мой приятел, имаше проблем с iPod Nano 4G даде го на сервиз и като си го взе, все едно кучета го бяха дъвкали...( това е втората причина, поради която не искам да го давам на сервиз да ми го ремонтират). Надявам се да има останала гаранция, защото знам, че apple не ремонтират iPod-и, а директно ги заменят за нови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както виждаш гаранцията ти е до 02.02.2011

Можеш и сам да си провериш гаранцията на този адрес.

https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

post-21-074361800 1287648379_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много Миро! 472350.gif Значи тия дни ще ида до сервиза. Преди на един приятел на iPod Nano 3G му изгоря дисплея (намокри го) и му го смениха с чисто нов. Но това беше в Америка де... И от тогава знам, че от apple директно подменят iPod-и и не ги ремонтират... Дали в България ще се случи това? И длъжни ли са да го подменят? Някой ако знае да ми каже. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата година е заводска гаранция и ги подменят. В ЕС има втора година, като тя е от търговеца, продал стоката - отива на ремонт в повечето случаи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам никакъв документ за iPod-а. Това означава ли, че нямам гаранция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как стоят нещата в кретен център. Поне кутията? Отиди с нея, кажи: подарък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кутия имам, наистина ми е подарък. Еми това е добра идея, тия дни ще отида до сервиза. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...