Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Lockscreen disable-Премахване на lockscreen-тема за богове;)


Severus

Recommended Posts

Скъпи богове на iPhone и по-скоро на iPhone OS,

Искам да си премахна напълно Lockscreen екрана. Какво ще рече това?

Независимо дали съм загасил дисплея с горния бутон или пък е изгаснал сам, при натискане на бутона "хоум", веднага да ми се показва спрингборда. ( а не слайд бара).

Ще има награда за този, който ме "открехне" или помогне за решаването на този казус.

Предварително ви благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не знам как да стане, но знам как да направиш да не е Slide to Unlock, а да е Tap to Unlock.

С други думи, ще трябва просто да докоснеш долу където е Slider-a, за да видиш SpringBoard-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сподели моля те че ми се изтърка отпечатъка на палеца :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От cydia си инсталираш Native Tap to Unlock и после го избираш от Winterboard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Варианти много, също като темите... Ето още един.

Теглиш архива, разархивираш, слагаш в /Library/Themes и избираш от WinterBoard.

Свали

Ще получиш това.

2v2coq9.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее златни сте!Мерси много! :jumpeveryone:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Сложих си някакъв tap to unlock от Cydia, пуснах го с winterboard, след това го махнах и сега не ми реагира изобщо. Т.е. нито мога да вляза в спрингборда, нито да отговоря на обаждане, нито да си изключа алармата и т.н. Предполагам с копиране на оригинални файлове в файловата система ще се оправи? Но кои и някой ще бъде ли така добър да ги предостави?

Не мога да изтегля архива, който е дал Миро. С него може и да стане. Ако някой го има, моля да го качи някъде другаде, че този 4сторинг доста го пр**баха напоследък...

Надявам се някой да прочете това скоро, че утре цял ден съм навън, а телефона ще трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти архива на Mupo

[download:1s8kgzdv]http://dox.bg/files/dw?a=bd01d6549c[/download:1s8kgzdv]

p.s Колко по-скоро от това :rolleyes:Имаш много поздрави от Фернандо Торес, той ми помогна за този линк.А Давид Нгог ми прати кода, както прати топката в вратата на M.U :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързата реакция!

Оправи се! Което за мен беше много странно, т.к. нали трябва да се активира през Winterboard, а аз не можех изобщо да вляза в него.

Добавка: пробвах пак да го активирам през Winterboard, но нямаше никакви промени (предполагам е тема и трябва да се активира и самия tap to unlock) - затова го махнах и проблемът отново се появи. Забелязах, че не е само на слайда а въобще на целия дисплей, защото менюто на ipod-a не работеше.

В крайна сметка се оправи след като свързах с itunes, disconnect-нах и му направих рестарт (home+lock).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Решението на въпроса на ammcfc е безплатното приложение NoLockScreen от сорса на BigBoss в Cydia. След иснталирането му LockScreen-а ще изчезне, освен ако нямате някакво съобщение на него. При FW след 3.2 (т.е. FW поддържащи multitasking) ще отивате направо каквото сте правили последно, при FW 3.1 и по-стар ще се вижда LockScreen-а за части от секундата докато се пахне и се появят иконите (SpringBoard-a). Приложението няма икона, но може да го спирате и пускате от Settings или чрез Toggle от SBSettings. Имайте предвид, че премахвайки LockScreen-а с това приложение премахвате и възможността да използвате код за отключване на устройството си.

2uqp400.jpg157hptu.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много хубав hack - освен, че премахва локскрийна, явно изключва всичко свързано с него - след инсталацията ми се освободи допълнително 20МБ РАМ :naughty3: .

Браво!

:D Четейки из темите твоите писания за освободена рам, стигам до извода че си мушнал още една плочка - твоя вече е към 1GB. Сигурно скоро ще ти се появи и радиото, за което говореше Тони :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...