Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

NAVIGON - Първата класна turn by turn навигация е факт!


Severus

Recommended Posts

Имам едно питане. Преди ( в оградената с червен кръг част http://oi58.tinypic.com/2rm33me.jpg ) имах един знак, който като цъкнех на него и ми показваше чрез Street View къде точно пристигам, а сега го няма. На какво се дължи това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings - Reality Scaner - On

Нещо такова беше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е с такава настройка, защото ползвам навигацията предимно в чужбина и се опасявам да не "тегли" трафик в роуминг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и а "Ask before" и директно на "yes" все не действа...:( Дали защото съм с iPhone 6 ( не вярвам да има значение, но все пак... )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери си настройките на приложението, които касаят преноса на данни. Направи същото и с дивайса, има настройки, които касаят приложението. Аз мисля, че ако някъде е забранено да има трафик данни към приложението това бо могло да бъде причината.

Погледнах, че има на още едно място настроика, която съдържа в себе си същото, но… не съм уверен дали трябва да се избира нещо специално или да се остави по подразбиране. Аз бих опитал с разиграване на няколко варианта… т.е. да му посочиш, какво искаш да ти покаже, индикира, да речем паркинг или подлез.

Settings > POIs

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах ги тези неща колега, всичко изглежда наред. Пробвах да спра преносът на данни към приложението и веднага ми изписа, че са спрени и ако искам да ги включа, то просто да вляза в сетингс и така. Всичко си изглежда наред, така както трябва да е. Благодаря много за съдействието, ще изчакам някой друг колега с идея да видим за какво става на въпрос. Трия го, инсталирам го ... и все същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Риалити скенерът е за ПОИ-та, стрийт вюто не беше ли свързано с Glympse? Разрешено ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, на "Yes" е опцията.

Между другото, забелязах тия дни и други неща, които не са както трябва, така че го отдавам на това, че е от iOS-а или от самият iPhone 6.

Смисъл, че като посоча някаква дестинация и затворя тотално приложението, а после го пусна пак... и не ми е запазило history в "My destinations" както и не продължава от там, откъдето е спряно. А преди не беше така. Предполагам, тоест не, надявам се, че след като ъпдейтнат за iPhone 6 (или изобщо) ... всичко ще се оправи.

Редактирано от snooperchi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

На път съм и когато включих навигацията ми излезе, че има ъпдейт на картите!

Който има интерес да се "мята".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с NAVIGON Q3/2014, които се актуализираха още в края на септември. Назад в темата даже има screenshot относно този update.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално погледнах, това всъщност е и моята версия. Не съм обърнал внимание своевременно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли работещ iapfree или друг in-app purchase туик в сидия ,който да работи за Навигон и под IOS 8.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Всичко добре, но това така и не го оправиха. Да виждаш крайната дестинация чрез Street View...

2rw6vbn.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и нови карти:

post-8-1418292069,8838_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като спомена за новите карти, та се сетих за нещо което от доста време се чудя. Има ли разлика между картите на FreshMaps и "стандатрните" или разликата е само кога ги получаваш. Защото откакто съм с FreshMaps доста често започнах да забелязвам заминавания между ограничението на скоростта според навигацията и според знаците. При това на места където няма конкретна причина да са променяни знаците. Ще дам пример: подбалканския път посока Сливен/Бургас някъде след отбивката за Мъглиж когато пътя следва релсите навигацияра показваше ограничение 60 км/ч. Участъкът е прав, няма ремонти, отбивки крайпътни заведения и т.н, и най-важното никъде не видях знак? Подобни разминавания и другаде съм срещал.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е само във времето на получаване.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно въпроса със "Street View" екстрата. Не знам до колко е вярно това, но... явно е така.

"Hello Иван, i'm sorry to tell you that street view was discontinued because Google changed the terms of use, so we can no longer afford it. I forwarded your request to our product developers, so that they can think about implementing it as an In-App in the future.

Best regards,

Jan

Общо взето... ще се надяваме да го пуснат като In-App purchase..., което пак е нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е това за Google, наскоро четох, че ще даде отражение и на find my phone, защото картата се използва и там.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не е тяхната, а си е Епъл мапс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се сдобих отново с iPhone 4. Качих си през AppCake Navigon 2.9 Europe. Интересува ме това ли е всичко за да използвам пълният потенциал на програмата ? Най-нови карти, камери и т.н. ? Взех си отново iPhone, защото се джейлва лесно и основно за да си кача няколко GPS софтуера. Благодаря на всички съфорумници !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом не си я плащал, дебнеш к'вото има в апкейк. "Екстрите" от типа 3D и други, няма как да свалиш кракнати, но в общи линии имаш всичко нужно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С няколко думи, за да я ползваш пълноценно и щом ти е толкова важно, плати си я!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...