Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone4 - sim support


dani petrov

Recommended Posts

Здравейте,

опитах да намеря отговора както тук, така и на други места в интернет - но не успях. Та, въпросът ми е следния:

Някой знае ли, какви SIM карти поддържа iPhone4? Всички знаем, че с подръчни материали (ножица? :)) можем лесно да изрежем стандартна карта (така наречените Full-Size SIM с размер 85.60 mm × 53.98 mm × 0.76 mm),да я превърнем в Micro-SIM (с размери 15.00 mm × 12.00 mm × 0.76 mm) а след това да използваме с iPhone. Аз нарязах 2 карти, но третата, с която опитах, не беше разпозната от телефона. Имам подозрения, че картата е по-стара и работи с 3волта (за разлика от новите, които работят на 1.8 волта). Същата тази карта (изрязаната) работи нормално с преходник в iPhone 3GS.

Някой друг да се е сблъсквал с този "проблем"?

П.п. Знам, че срещу 12лв мога да сменя пластиката и да взема нова сим карта (почти всички нови работят на 1.8 волта), но въпросът ми е по-скоро от любопитство.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На около 4-5 години е, но аз лично не смятам, че е изрязана неправилно. Както вече споменах, тази карта и в момента си работи, но на 3GS. Изрязах няколко карти по един и същ начин ..

Това е само мое мнение де, не мога да посоча други обективни причини, с които да се аргументирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И според мен не си я отрязал правилно. През ръцете ми минаха около 7-8 карти, които оформих именно с ножица и всички работят. Микро сим е с цена 19.90 лева с ДДС.

П.П. Точно момент да се похваля. След близо двумесечна битка с Мтел, най-после днес си взех микро сим-а. Както повечето от Вас знаят Мтел имаха проблеми в системата (и все още имат), затова не можаха да я активират. Днес я замених с нова. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да е от възрастта, моята сим карта е от 2000г./м-тел/ и я срязах с sim cutter и тръгна веднага.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От понеделник и аз съм със микро сим, мтелски :)

Старата я бях срязал и нямах проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз три поредни Глобулски (с малкия чип) режа и не стават. Всички други тръгнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...