Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Face Time за МАC


ML16

Recommended Posts

FaceTime for Mac

FaceTime за MAC беше анонсиран на “Back to the Mac” event-а и е само за OS X

1b9b66ece5eb0dd1.jpg a6de51ea0952e80b.jpg

d71162f71aab4ac4.jpg

Свали

Вече тествах FaceTime на Мака с iPhone 4, много лесно и супер яко.

Само се чудя дали това няма да доведе до допълнителни разходи към телефонната сметка. Защото разговора ми изисква на телефона и сим карта и Wi-Fi.

Когато звъня от Мак-а на телефона най-вероятно не, обаче при обратна връзка???

Ще се види след две седмици в разпечатката ми.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха и какво ще ти пише на фактурата...FaceTime call 1.50лв без ддс ... хахахах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хихих, не естествено

До колкото съм запознат, когато провеждаш FaceTime разговор между два iPhone-а аудиото минава през тел мрежата а видеото през Wi-Fi и това ме навежда на мисълта примерно, че за да се свържеш с Мак минаваш през GAIT.

Може и да съм в грешка...

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В грешка си. Това е изцяло интернет услуга. Затова Apple дава възможност на оператора да я забранява на телефона или да иска някакви пари за активация, защото по-нататък нищо не може да изкара от нея...

@ML16 Може да пробваш следното. Звъниш от телефона директно по FaceTime и след като се осъществи връзката вадиш SIM картата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, акаунта който иска face time за Mac същия като на iTunes ли е или трябва нов? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc, тествах го, прав си! Махнах картата по време на разговора.

А защо тогава иска задължително сим карта след като вече си я регистрирал... все едно минахме малко в off topic.

Важното е че работи и то доста хубаво и би било много полезно особено ако пътуваш доста.

alessandros, същия е, само ти пращат един email за потвърждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не мога да се логна, върти само sign in-колелцето и това е? :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ML16, за да може услугата да се контролира от мобилния оператор. Но дори мобилният оператор да я забрани, има една програма в Cydia - FaceBreak - чрез нея може да се разреши форсирано.

alessandros, имаш ли Firewall включен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някакви проблеми, все пак още е бета. Сега ми се оправи без да пипам нищо :censored2:

post-8-028151900 1287605545_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още не може да се логне, да пробвам утре да не сме много на клона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ML16 Може да пробваш следното. Звъниш от телефона директно по FaceTime и след като се осъществи връзката вадиш SIM картата :censored2:

добре защо при мен не иска да стане м/у iphone4 и mac нещо явно не правя както трябва на тел. пише че може да ме таксуват с смс за активация но пак нешо не става ако някой разбира моля да помогне , джеилнал съм го с limera и unlokc-нат с ultrasn0w, версията е 4.0.2 от глобул

Редактирано от Byron
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко стана нормално - за 15 секунди се прави цялата процедура. Но не мога да го подкарам с 4-ката, т.к. е все още заключен към АТнТ и нещо не мога да го активирам.. :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С малки буквички е написано в страницата на Apple че трябва версията да 4.1 това е проблема за 4-ките които не тръгват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го пробвахме. Работи много елегантно. А по-големия плюс е че работи дори и когато програмата не е пусната. Тогава при входящо обаждане автоматично се активира програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пробвах от Мак на Мак и като се свързахме при моя мак виждах само моя образ на голямия екран и не чувах другия. Другия пък ме виждаше при него на голямия екран и него си на малкия, но пък аз не го чувах... ще почакаме за Ъп! .. ;) Простено им е ! Все пак тегли само 30 мб. от РАМ-та ;) ... И друго да вметна - разговорите не са с много добро качество на звук-а, което не е болка за умиране все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не пиши глупости, ще вземе някой да ти повярва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че не говориш сериозно. Проблема ти е в машината или нета. Аз съм провел над 50 разговора с различни хора от MacBook Pro и iMac и не съм имал нито един бъг. Звука е уникално чист, видеото също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се... оправих проблема... просто е трябвало да рестартирам мак-а, че не е бил рестартирван 14 дни... Найстина всичко е перфектно и както трябва :) Доволен съм от всякъде :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...