Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Бъг с часовника при версия 4.1.


Apple_Forever

Въпрос

Здравейте.

Имам айфон 3г и откакто му сложих версия 4.1 и му нагласих алармата, или тя не звъни или часовника се връща с 3 часа назад и става АМ.

Това го прави поне веднъж на ден.

Някой срещал ли е този проблем и има ли решение по въроса, едвам ставам за работа, истинска мъка е и ме буди вместо в 6 сутринта в 3 през нощта.

Всички автоматични настройки за време са на off, времето си го нагласям ръчно.

Благодаря ви и се извинявам, ако е дискутирано преди това, не намерих нищо подобно в търсачката, затова имам смелостта да отворя тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Това е бъг на 4.1. Очаква се да излезе фикс в 4.1.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, би трябвало са помогне, но не помага, защото тези неща съм ги направил още версията като излезе и си я инсталирах на телефона...

Но... пак връща часа назад.

Добре ще чакам 4.1.1.

Някой срещал ли е този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм срещал този проблем, обаче при мен прави разлика с един час. Преди 3 дни беше, учудих се много. :( Откакто сложих автоматично на OFF, не съм имал този проблем все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също нямам този проблем, но тази сутрин вместо 7:20 алармата звънна в 8:20. Това при положение, че си е настроена за 7:20 и всичко останало си е на ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мойта си звънна в 9.00, както съм и задал за работните дни

turieca, някой в чата беше се оплакал от същото.:naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Твоята звъни, ама моята не, де*а. Настроена е за 08.00, а кукувицата захлопа в 09.00. Добре, че аз самият съм часовник и не се успах. Досега нямах грижи, но щом часа се върна автоматично... к*р.

П.П. Лъчко, това с изключване на автоматичните настройки не помага. Бъг е ма*ка му, но се лекува. :tease3: Сега настроих алармата за 07.00 и се прозявам в 08.00 под кукувича сюита. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвайте така: всяка аларма си има отделен таб - изтрийте ги напълно, т.е. заличете всички налични зададени аларми, направете рестарт и настройте нова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без малко и аз да се събудя с час закъснение. Алармата вместо в 8:30 звънна чак в 9:30. Тоя бъг се появи след смяна на времето с един час назад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тази сутрин и мен ме прекара алармата. Аз го оправих по следният начин: изтрих си всички аларми, изключих 24 часовия режим, махнах автоматичните настройки на часовника и го бутнах с 2 часа напред (произволно). След това рестарт, включване на 24 часов режим, сверих ръчно часовника, пуснах автоматичните настройки на часовника, вкарах аларма, звънна точно в опредвления час. Дано съм успял да обясня цялата "врътка" и дано помогне, при мен работи.

Edit: Работи, ама само за аларми, които не се повтарят... Страшна пед*растия, сега ще трябва 5 аларми да си навия!!!

Редактирано от SpLiT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен алармата ми направи "скрита камера" сутринта. Сега махнах автоматичният ъпдейт на времето, изтрих алармата, направих нова и вече цепи секундата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, проблема изглежда е в глобален мащаб. Единственото временно решение е: за повтарящи се аларми - да се настроят с 1 час назад; иначе всяка вечер нова аларма. Предполагам че Епъл ще се задвижат, защото следващата седмица Щатите минават на зимно време и тогава американците ще го попилеят Стиви, ако не е още оправил бъга, а е знаел за него. "Времето" ще покаже :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитах и по двата начина които сте описали.

c96134ddc934bf36.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вземете будилника от бабите си... Повече работа ще ви свърши ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мдаа... и аз се заблудих. Проблемът идва, когато алармата се настрои за определени дни. Когато е еднократна пищи Овреме ;) Много интересен случай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единственото решение за мене е да си навивам алармата с един час назаде вместо в 6:30 в 5:30

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То изглежда, че засега, това ще е. ;)

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, проблема изглежда е в глобален мащаб. Единственото временно решение е: за повтарящи се аларми - да се настроят с 1 час назад; иначе всяка вечер нова аларма. Предполагам че Епъл ще се задвижат, защото следващата седмица Щатите минават на зимно време и тогава американците ще го попилеят Стиви, ако не е още оправил бъга, а е знаел за него. "Времето" ще покаже ;)

Може би точно тук е разковничето - телефоните ни, сверяват времето на дисплея автоматично, но системното е зададено според американското и ще влезе в час, чак другата седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен имаше проблем с 3GS-а, не звънеше гадината :)

Сега нямам проблеми с единичните аларми, будят си ме когато трябва ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...