Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Загуба на връзката след ъпдейт


vasilcho

Въпрос

Наскоро ъпгрейднах на 4.1 с limerain, всичко мина успешно уж, но напоследък забелязвам, че телефона доста често не може да се върже към мрежата. "No service". проблема обикновено се оправя, като включа 3G-то. телефона си седи на компа до мен примерно и си е наред, като го погледна след известно време и няма връзка. предполагам, че проблема може да е и от мрежата на глобул, ама започна да се появява след като ъпгрейднах. та някой има ли подобни проблеми? или идея как да го оправя? 3GS е, не 4G, та да има проблеми с антената. с глобулска карта съм.

П.П. в нета имаше инфо за подобрен проблем, само че човека не беше споменал с какъв фирм е. но явно не съм единствен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А не се ли замисляш, че може би проблема е в 3G мрежата на Гло*ул? След рестора сетна ли го като нов, или му даде бекъп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

абе може и там да е, ама преди да ги обвинявам си питам :) ако някой е забелязал подобно поведение да сподели. ъпгрейдвах го телефона, не е като нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...