Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Удобен и лесен даунлоуд от сървъри с ограничение


joroiliev

Recommended Posts

hotfile.png

На всеки му се е случвало да сваля по няколко части по голями файлове, които надхвърлят 200-300мб. Примерно навигации, игри, филми или цели операционни системи. За целта след като се свали първата част се чака 30 мин. След това вторта и пак чакане 30 мин и така докато се свалят всички части. С една дума трябва да стоим като дневални пред компютъра и постоянно да дебнем кога е дошло времето да пуснем да се сваля следващата част.

За целта е създадена една програмка HotFileAutoDownload в която се поставят линковете на различните части , които искаме да свалим и тя сама през 1 мин си прави рефреш и като се мине ограничителното време се закачва и започва да сваля.

Така дори и да не сме за няколко часа пред компютъра като се приберем всичко ще ни е свалено.

Няма нищо сложно в нея. Инсталира се и след като се отвори прозореца на програмата в Add URL един по един се поставят линковете, задава се къде да се свалят и след това се натиска бутона Start.

Това е.

14680051.jpg

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една която е доста полезна.

282263dc580a62b8.gif

- На повечето сайтове има patcha разпознаване

- Повече от 1 едновременно теглене от 1 сайт(зависи от провайдера ви както и от това дали сте си платили за съответният сайт)

- Разархивиране на файл на части след изтеглянето

- Последователно пускане на частите на файла и изчакване на времето зададено като наказание за теглене на много файлове

- Link Graber -това е възможност при която копирате 1 или повече линкове и той ги проверява и сортира вместо вас

- Скриване на "заден фон" точно както и 1 торент се скрива

- Продължаване на прекъснат файл( ако сайта ви даде ограничение въпреки всичко ще трябва да изчакате да ви пусне за да продължите - не работи на RS )

- Възможно е да работи и с някои български тракери-нищо не ви пречи да пробвате

Бележки :

- Трябва ви Java

- При първо пускане задължително обновете всички плугини

- Добре е периодично да обновявате плугините защото е възможно да бъдат ограничени от сайтовете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно "умно" решение от мен, което ползвам вече маса време без никакви ядове, (eстествено) само за потребители на Mozilla Firefox:

1. Инсталирате си Add-on на име "SkipScreen";

- http://skipscreen.com/;

- https://addons.mozil...ox/addon/11243/;

2. Настройвате си поведението и списъка с хостери, който хич не е малък:

* Rapidshare.com

* zShare.net

* MediaFire.com

* Megaupload.com

* Sharebee.com

* Depositfiles.com

* Sendspace.com

* Divshare.com

* Linkbucks.com

* Uploaded.to

* Hotfiles.com

* 4shared.com

* Limelinx.com

* Link-Protector.com

* Uploaded.to

и други...

3. Enjoy it!

Цялата работа, висене и нерви пред компа я върши браузера вместо вас. Понеже аз всеки ден свалям 1 GB + все от такива сървъри и ми върши перфектна работа, особено ако съм насъбрал линкове, а знаете между отделните сваляния трябват някъде между 10 до 30 мин. пауза, някъде пък дропва докато сваляте, някъде пък изобщо не тръгва, няма слотове и т.н., но хубавото е че като си ги заредите в браузера на отделни табчета линковете вечерта, сутринта намирате всичко (е, или почти всичко, все пак не говорим за торенти или ftp) свалено. Знам, че на много хора ще им се стори безполезна и ненужна, но за други които постоянно дърпат файлове от такива места като мен добавката е меко казано безценна. И още нещо - това е просто едно от решенията, гледам и други подобни има, а и не забравяйте че всичко зависи от вашето ISP, от неговите ограничения, лимити на сесии и връзки, и прочие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...