Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone4 White отложен за пролетта на 2011


BANNN

Recommended Posts

Реално, можем да очакваме бялата версия на iPhone 4 да се появи през идващите седмици, но бихте ли си го купили, или ще изкачакате iPhone 5 – независимо дали е бял или черен?

Сайта от който видях информацията

Не знам пич какво ще очакваме,ама тоя бял звяр ще струва майка си и баща си... Със сигурност по-добре ще е директно да си купиш 5-цата дотогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

П.П. Вижте иконата на Calc & Voicerecorder-a, на мен ми изглежда като достоверна iOS 5, а и май са момчетата от Engadget.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което се намира между работещите пиксели и горния панел го прави доста грозен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо подобно.

Иконата на калкулатора е още от iPhone OS 3, а на Voice Memos е старата икона.

Това си е чист фейк.

Някой си е поиграл малко да го модифицира и айде iOS 5, това са пълни измишльотини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според статия в Macrumors, вече се продава в Белгия.

п.п. много ме дразни отрязъка за сензорите горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми допада с тези контрастиращи сензори. Нарушава се изчистеният видdry.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледа като измита чиния , защото досега белите и черните се различаваха само по задния панел , а тук вече е целия бял и това го прави ( поне на снимката ) като китайски порцелан за пред родата от село !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе като го видите на живо, да ви взезне в ръчичките, друга песен ще запеете ми се струва. До колкото си спомням и за двойката на iPad-а така се коментираше, ама като пристигна имаше само "уаааа... ооооо... йеееее" :)

Редактирано от bboyg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, при iPad2 нещата стоят различно. Всичко е въпрос на вкус.

На мен лично, не ми харесва белия телефон, за това съм с черна четворка.

iPad2 съм си поръчал бял обаче, защото при него бялото седи по-добре отколкото на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продажбите на iPhone 4 в бяло започват от днес, в България през месец май

Макар че за мнозина потребители iPhone 4 в бяло минава направо за митично творение, устройството все пак достигна до търговската мрежа. След като редица производствени проблеми забавиха пускането на телефона на пазара, Apple обяви, че продажбите му започват днес в 28 страни. Сред тях не попада България, но на родните потребители няма да се наложи да чакат дълго, за да се сдобият с телефона в цвета, който обикновено свързваме с Apple. Според информация на "Дневник" телефонът ще се появи в офертите на GLOBUL и "М-Тел" през следващите две седмици, а цената му няма да се различава от тази на черния вариант.

- mobilebulgaria -

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky ви го каза: "Тоя човек(Стив Джобс) не иска да има празно". И така ще бъде, явно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

224987_10150595812885553_626725552_18375780_7828495_n.jpg

Приятел вече си взе бял. Идва с 4.3.2, но може да бъде брейкнат.

Преди някой да ме попита може ли да се отключи- той е на AT&T. Какво да му отключва?

В Бостън са дошли 10 броя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но защо му се е досвидяло да си сложи новото USB кабелче :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, белият модел е невероятен! Много повече ми харесва от черния на външен вид. Да имаше как да си разменя черния за бял. :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега някой само от гъзария ще си сменят телефоните от черни на бели, а Джобс ще забави пускането на iPhone 5 до септември и ще изсмуче на макс своите зомбита... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се че и белия има "Антенагейт" човека който си го закупи е разочарован и обмисля завръщане към 3Gs.

Става въпрос за САЩ и злополучната AT&T.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменили били само някакви лещи или нещо такова на камерата и сензора, този който се използва при провеждане на разговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой случайно има ли някаква информация или идея, дали българските оператори ще го пуснат и евентуално кога?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...