Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

2.4.0 - програмата е с тази икона http://uapps.ir/wp-content/uploads/2014/05/11.png

Ако е друга пратете ми линк на лс да тегля..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го имам, но после къде отивам, рових във всяка папка на сиджик и не намирам нищо подобно от поста на mirror

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/Library/sygic/aurares/itinerary/ - не го намираш?! Нали ти мина през ума, да "спестиш" var/mobile/applications/sygic/?

post-226-0-17317100-1408050010_thumb.pngpost-226-0-54687100-1408050009_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих и инсталирах отново и сега го имам.

Маршрута е .itf, като го сложа там после от програмата как до го избера?

С последна версия сиджик съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

utyza6yn.jpgasu2ehun.jpg

ITN Convertor-a към момента поддържа само 11 и 13 версия.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Сериозен ъпдейт.

f1c40a5814b3179a.jpg745da46c0022e782.jpg

8bc331925a9a7c58.jpgb113d8f468b47c7c.jpg

6ffa8b5c9aec2933.jpg8787e41561664069.jpg

075305020273223b.jpgec182dc5b33f2748.jpg

2737311bd1e8511f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епа крайно време си беше да flat-нат дизайна! Още не съм го изтеглил, но ако съдя по скрийновете, нещо не ме радва особено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ъпдейтнах, но пак мога да ти (по)кажа на коя бях. 2f50de16909a1433752db42933832e5b.jpg

Много е зле ъпдейта. Повече минуси от плюсове. Накратко - не са нагласили резолюцията за 6 и 6+; опцията за търсене на инт. точки по маршрута е заминала в небитието (има само 'около мен'), UI-a като цяло e грозeн - особено бутоните на основния екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделям! Ужасна грозотия! Съсипаха хубавата навигацийка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе и за iOS 7 така казвахте. После помня как се буча и задаваше един и същи въпрос: Кога ще оптимизират "еди к'во си" за iOS 7.

То угодия няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма. Ще свикнат и и пак ще бучат за някой сериозен ъпдейт и така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва новия изглед, но нещо не мога да си намеря приятелите, имаше опции за съобщения и прочие, рових уж, ама никъде не ги виждам...Има опция за отзиви, на който нещо му пречи, да пише, хората няма как да знаят какво искаме, ако не си казваме :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен забележките ми, са каквито са били винаги: има странен(меко казано) алгоритъм за изчисляване, обича да върти в кръг когато си между сгради и има шантави указания за водене по отбивки. Това е непроменено откакто съм чул името Сиджик сефте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@dessyteneva, има за контакти, но и при мен не излизат. Натисни горе в дясно до полето за търсене.

9d2e7a5aa84499aa.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За контактите - трябва да се оторизира да има достъп до тях. При мен излезе запитване, предполагам, че при вас не е. Пробвайте ръчно през settings на iOS.

Относно дизайна - Grievous, никога не съм казвал, че iOS7 е грозен. По-скоро, че е шареничък и изисква свикване.

На второ четене, не е чак толкова лош новия суджук. Има доста заимствани неща от Apple Maps - най-вече с жестовете и разпределението на бутоните, което за нас като потребители, е добре. Винаги ме дразнеше онази компасна лента в долната част на дисплея, която се появяваше като разглеждаш картата. Пешеходният режим е подобрен визуално. Това, което не ми харесва е, че е много бавно и насечено скролирането на картите. На предишната версия като че ли беше доста по-добре. Лагва доста брутално (направо забива) за няколко секунди, когато се пусне приложението и "се сети" да премине автоматично в тъмната тема вечер. Аз лично не виждам нищо ново по типографията или картите като рисунък, а уж били обновени според change log-a на sygic. Бутоните +, - и този за ротацията са абсолютно излишни и само се пречкат, но си седят от версия 1 и може би не искат да ги махат..

Не ми проработи облачния бекъп, незнайно защо. А имах добавени разни любими точки. Добре, че си пазя бекъп, който надявам се ще проработи с тази версия.

Alxx, имаш право за дебилните напътствия на Сиджик-а, особено в извънградско. За маршрутизирането не съм имал особени проблеми, за разлика от настолната система в колата (Garmin).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извънградските са как да е добри, аз критикувам тези в градовете с високи сгради и тесни улици. Софтуерната компенсация при слаб сигнал е брутално лоша и резултатът е подскачане по картата и често грешно водене по отбивки/пресечки. Сещам се за оня виц:

"Гицке, ей гу йоще един с жипиес" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Navigate to Photo е много интересна опция, трябва само снимката да има координати и програмата ти показва маршрута до мястото, където е направена.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Само аз ли имам проблем с обновяването на картите? Върти се кръгчето и отвреме на време изписва това съобщение. Пробвах с две wifi мрежи, както и с мобилен нет.

20a8494e2a299bcb32942c6fc620dc5e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз обнових приложението, ама нещо с картите имам проблем.

edit: Логнах се с facebook акаунт и се оправи.

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

не знам при вас как е но след като обнових Cygic Europe до 15.1.0...първо че ми се занулиха всички настройки на приложението и второ не иска да се закачи към iCloud( и опцията към Dropbox не работи) и съответно да ми синхронизира всички "любими" места.... Рестартирах телефона(6 plus s 8.3) преинсталирах няколко пъти Cygic... закачам си акаунта на Cygic през email-а ако това има значение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...