Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем след ъпдейт


aLeRgIcHeN

Въпрос

Ъпдейтнаг си 3Г-то на 3.0, но проблема ми е че няма как да инсталирам ultrasn0w, защото ми е заключен и няма как да влезна в интернет, пробвах пез wi-fi да инсталирам програмата ultrasn0w, но в cydia, повреме на инсталацията ми дава куп грешки и нищо нестава :cry: ... Също пробвах през Icy да добавя сорса, но не ми го отваря ... Пробвах няколко мрежи на wi-fi, но няма ефект ... Телефона си ми беше фабрично отключен и закупен от Глобул ... и сега няма какво да правя :neutral:

Обръщам се към вас с надеждата за помощ! Дайте ми съвет какво да направя, за да си го отключа и да мога да си го "използвам" ... :neutral:

Ако има друг начин за инсталирване на ultrasn0w :confused: през I-tunes да речем ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Невиждам защо ти е ultrasn0w ако телефона ти е фабрично отключен. За проблемите със Cydia и Icy прочети тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Невиждам защо ти е ultrasn0w ако телефона ти е фабрично отключен. За проблемите със Cydia и Icy прочети тази тема.

Еми след рестор и джейл ми пише отгоре "No Service", а не "Globul" както преди ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От това, което разбрах трябва наново да го рестор и джейл, и да инсталирам само Cydia ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти закачил ли си го към Itunes след рестора за да са активира? Или направо направи джейлбрейк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И според мен телефона ти ако наистина е отключен - просто не е активиран през iTunes. Но заради проблемите със Cydia и Icy мисля, че ще ти се наложи пак да правиш restore. За последното не съм много сигурен - нека по-знаещите да кажат има ли друг вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз незнам много-много дали е фабрично отключен ...

Закупих го от Глобул с абонамент ... беше с фирм 2.2.1 и си работеше перфектно!

Сега мисля да направя нов рестор, да го активирам през iTunes и тогава да го джейлна ...

Само някой амо може да ми каже как да го активирам след като го ресторна ? :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като си с договор, значи е заключен. Ако го ползваш с карта на Глобул, нямаш нужда от ultrasn0w. Телефонът се активира сам след рестор. Просто остави Itunes да свърши тази работа. Ако не започнеш да четеш преди да пускаш теми, ще бъдеш наказан. Ако продължиш да пишеш така болезнено неграмотно, пак ще бъдеш наказан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Ако продължиш да пишеш така болезнено неграмотно, пак ще бъдеш наказан."

... Човек да не пита нещо ... :neutral:

Все пак Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...