Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Активен прозорец в Safari - как?


lyubo_lvl

Въпрос

Има ли начин даден прозорец в Safari-то да ми остане активен след като премина на друг прозорец?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Мисля , че след като влезеш в някой прозорец и натиснеш някя от опцийте най отдолу се влизаше в меню , където можеш да си разлистваш прозорците . Сори но телефончето не ми е под ръка и не мога да проверя :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си ме разбрал :rolleyes: . Проблема е че като се премине на нов прозорец всички други отворени стават "offline"...

За да ме разберете правилно ето какъв е проблема. Интернет доставчика ми така е направил, че за да се поддържа сесията логин прозореца не трябва да се затваря...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не стават точно "offline", просто при връщане към тях след известно време се рефрешват автоматично.

Но мисля няма как това да не е така. :-/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така е, но когато сървърът рефрешне, браузерът не позволява за страници които са "минимизирани" и връзката се прекъсва...а моят провайдер рефрешва на всеки 10 секунди...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мене или се свържи с доставчика да ти оправи проблема или си записвай най-важните за тебе страници. Поне това се сещам за момента.

П.С. Пробвай с рестор ако ти се занимава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първото нещо което направих беше точно да разговарям с подръжката. Отговора им бе че знаят за проблема но за сега нямат по-сигурно решение за мрежата. Търсих за алтернативен браузер, който да пускам в беграунд но няма...

П.С. За какво ми е рестора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За алтернативен Browser може да пробваш Prospector (от Cydia) ако може да ти свърши някаква работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...