Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Да гласуваме за новите правила на форума.


Aveliky

Да гласуваме за новите правила на форума.  

43 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

I. Регистрацията

- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...

Задължително с главни букви и числа!

- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.

- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.

- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!

Друг вариант е картинка орносно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.

- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото

- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".

- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!

Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.

От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.

- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.

- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми

- заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...

А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н

- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!

- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете

- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae???????"

- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите

- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми

- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!

В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.

- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!

Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.

- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.

- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - .....

- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!

"eto kolko gotino se polu4ava"

- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...

Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".

- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.

След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.

- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят

Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.

Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз те питах преди оптимизацията снощи, но после се затриха постовете :) Та, това е просто майтап или сме те ядосали нещо ???!!! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам гласовете растат да останат правилата.:yahoo: Само дето не разбрах allx какво иска да каже.:biggrin:

f0ryma nA d@T@ kyrtИ mIfkИ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- в профила си попълнете всичко възможно

Че на това, кое му е сбърканото?

И да...темата минава за хумористична, но все още не се разбира смисъла й. Това е явно някакъв вид експеримент ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6ефа ima mn. tynko 4uvstvo za humor.

-Превод:-Шефа има много тънко чувство за хумор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някои хора които верно си мислят, че темата е сериозна :) Видях правилата в един друг форум и реших да ги споделя. За съжаление обаче има много потребители които точно по тези правила се водят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не, не ми е... То вече отдавна май са факт, защо според вас вече не пиша, а най-вече - защо Сашо е пуснал тая тема?

"Думай ми, бульо, сещай се, снахо...."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pi4ove, 6tom e 6ega 6te se prisaedinia kam veselbata :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D хех и аз гласувах ЗА. Приемам темата като шега затова и гласувам на шега:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата си е чиста шега. Пуснах я като анкета за да е по интересно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3X7Ra 5a!!!

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bez d@ 15k@m n@715n@h n3 :pain:

6h73 3 m3g@ QkY t@1 :Angel:

PS: Како не се притеснявай от време на време ще драскаме и на кирилица заради теб, ако влязат в сила " Новите правила " :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

виеотмайтапнеразбиратепревърнахтетематанасвободиянехранимайкоцииспамеристигастефлудилиасеотнесетесерознокъмвъпросанашефа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са ли се обадили от хостинга, заради това че и се сриват сървърите от тези много спамове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...