Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с търсачката


asko44

Въпрос

здравейте имам проблем с търсачката като напиша да търса нещо и неми изкарва нищо някой друг да има такъв проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Имаш предвид търсачката на форума или тази на телефона?

ОФФ:

Моля те, опитай да пишеш малко по-грамотно. Нямаш пост, който малко от малко да е на български. Не е трудно. Напрмер:

здравейте имам проблем с търсачката като напиша да търса нещо и неми изкарва нищо някой друг да има такъв проблем

може спокойно да бъде:

Здравейте, имам проблем с търсачката. Като напиша да търся нещо и не ми изкарва нищо. Някой друг да има такъв проблем?

Някак по-четливо е. Ако искаш хората да се постараят да ти помагат, покажи им, че ги уважаваш, като показваш старание в писането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, какво значение има къде живееш? Българин ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1. Виж дали нямаш iProtect инсталиран.

2. Виж в Settings -> General -> Home Button (или директно) Spotlight Search. Там провери дали всички "чавки" са сложени.

P.S.

Относно българския, си написал, че живееш в Пловдив ... и аз не живея в България, ама ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iProtect: Има я във форума

Ако е било същото и преди, значи си имал/имаш и друга програма, която ти заключва приложенията. Провери ли дали отметките са сложени на всичко в Settings -> General -> Home Button (или директно) Spotlight Search ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

photo2-266x400.png

А и тъй като виждам, че си с 3G, може някой да те е посъветвал да си инсталираш NoSpot от Cydia. Ако го имаш, затова нямаш търсачка.

Но съвета ми е да си оставиш телефона така, защото Spotlight Search на 3G с 4.0 страшно много бави телефона..

Редактирано от adept
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...