Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Lazy Panda (бишия PCSuite) for iPhone 2.5.2.96 released


Sladichuk®

Recommended Posts

Предвид многото питания за файл–браузъри за любимата играчка, и въпросите по проблеми около възстановяване от backup–нати файлове на 3.0, още една опция за бърникане и рикъвъри из файловата система

Dev Team с удоволствие обявява, че след денонощни усилия е реализирана нова версия на Lazy Panda for iPhone (бившия iPhone PC Suite) -v 2.5.2.96. Всичко, което е необходимо да направите е само да кликнете “Check Update”, и след това да се наслаждавате на новата версия.

Ново във v 2.5.2.96:

1.Поддръжка за iTunes 8.2 под Vista;

2.Поддръжка на firmware 3.0;

3.Поддръжка за iPod firmware 2.x, директно добавяне на музика и видео файлове, търсене на album Artwork и др.

Към момента новата версия все още не поддържа Windows 7.0 RC. Съжаляваме за неудобството.

http://forum.pandaapp.com/topics/12/200 ... 493,1.htmlpost-38357-1282134456,4626_thumb.pngCapture0.PNG[/attachment:2ypoyvsl]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми тръгва.Изписва ми,че програмата спира да работи и излиза и тва е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Аз имам сьщия проблем не тръгва. В "RuntimeError.log" които се намира в драекторията на програмата исписва "The Frmaework version is not support, please update your framework or restart setup" а аэ сьм яья "NET framework 3.5 SP1" с още обновления по него. И инсталирани "NET framework 2.0 SP2" и "NET framework 3.0 SP2" сащто с по много обновления. Пробвах сичко какво ли не единственото което ме притеснява е "SP3" нямам го а и немога да го инсталирам рокаэва ми грешка. Моля помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има вече къде по–нови, а и къде по–добри файл браузъри, даже наготово можете да си ги изтеглите от темата за базови приложения....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...