Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да изпращаме MMS от iPhone 2G на 3.0


Гост

Recommended Posts

Когато обявиха пускането на 3.0, собствениците на iPhone 2G бяха малко разочаровани, защото за разлика от притежателите на iPhone 3G, те не могат да ползват телефона като външен модем, нямат поддръжка на A2DP (стерео bluetooth слушалки) и не могат да изпращат MMS.

Но вече има пач, който ви позволява да пращате MMS-и със стандартното приложение за съобщения. Ето как да си го сложите:

  • Отваряте Cydia/Icy[/*:m:29oh85e7]
  • Добавяте сорса http://cydia.alpden.com/[/*:m:29oh85e7]
  • Инсталирате пакета ActivateMMS2G[/*:m:29oh85e7]
  • Рестартирате си телефона[/*:m:29oh85e7]

Сега ви остава само да си зададете необходимите настройки за MMS на телефона, което можете да разберете как става в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при инсталиране на пакета и ребуут телефона /2G/ заби жестоко

някаква помощ да окажете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема май при всички вмомента е,че не помни настройките за АПН , име и парола.

Ползвах немския сайт,който е цитиран в другата тема,но като въведа ръчно за Вивател настройките профила,който ми прави слага едни и същи настройки на ММС и на интернет .. пробвах да го излъжа и да сложа ММС настройки и после редактирах само интернетските .. рестартирания след всяка промяна и все още не мога да подкарам ММС-а :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема май при всички вмомента е,че не помни настройките за АПН , име и парола.

Ползвах немския сайт,който е цитиран в другата тема,но като въведа ръчно за Вивател настройките профила,който ми прави слага едни и същи настройки на ММС и на интернет .. пробвах да го излъжа и да сложа ММС настройки и после редактирах само интернетските .. рестартирания след всяка промяна и все още не мога да подкарам ММС-а :neutral:

След като приложиш настройките за ММС чрез config файла, го деинсталирай и си редактирай само настройките за интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Disk Using 671.5 MB

Това възможно ли е ??

И аз на това обърнах внимание и реших да изчакам да видя как ще се развият нещата из форума :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема май при всички вмомента е,че не помни настройките за АПН , име и парола.

Ползвах немския сайт,който е цитиран в другата тема,но като въведа ръчно за Вивател настройките профила,който ми прави слага едни и същи настройки на ММС и на интернет .. пробвах да го излъжа и да сложа ММС настройки и после редактирах само интернетските .. рестартирания след всяка промяна и все още не мога да подкарам ММС-а :neutral:

След като приложиш настройките за ММС чрез config файла, го деинсталирай и си редактирай само настройките за интернет.

А откъде се деинсталира config файла ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер работи, пратих на един приятел с 3G и си бачка. Пратих и на себе си и стана. При мен, не трябваше да вкарвам никъкви настройки - на Globul съм. Не ми се е появил панел Celluar Data Network. Но въпреки това си работи. Много добро, не че ще ползвам твърде много MMS но е готино да го имаме и ние дъртите айфони от първата генерация :)

А въпрос, мислите ли, че може да се направи същото със Voice Control-а ?

А, за Disc Using - не е вярно, че е 600 mb - според мен са сбъркали "к"-то с "м" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер работи, пратих на един приятел с 3G и си бачка. Пратих и на себе си и стана. При мен, не трябваше да вкарвам никъкви настройки - на Globul съм. Не ми се е появил панел Celluar Data Network. Но въпреки това си работи. Много добро, не че ще ползвам твърде много MMS но е готино да го имаме и ние дъртите айфони от първата генерация :)

А въпрос, мислите ли, че може да се направи същото със Voice Control-а ?

А, за Disc Using - не е вярно, че е 600 mb - според мен са сбъркали "к"-то с "м" :)

Не няма да може да се направи защото за Voice Control ти трябва такъв Hardware.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа лии.. ами Google Mobile App как работи тогава ??? Гласовото разпознаване е изцяло софтуерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа лии.. ами Google Mobile App как работи тогава ??? Гласовото разпознаване е изцяло софтуерно.

Сигурен ли си?Ако да то тогава аз няма да спора напразно!Всеки си знае неговото.Извинявам се за спама ако решите ми изтрийте мнението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е само софтеурно. Какъв хардуер по-точно би бил нужен? Много ми е любопитно. Ти, като виден разработчик на iPhone, явно имаш повече познания :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е само софтеурно. Какъв хардуер по-точно би бил нужен? Много ми е любопитно. Ти, като виден разработчик на iPhone, явно имаш повече познания :)

Не не съм казвал никога,че имам повече познания от теб и не мога да го кажа защото не е така.Аз все още се уча и до такъв извод стигнах,а и така съм чувал и чел.Благодаря все пак,че ми го каза :) .Приятен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най простия телефон от 200 лева има Войс контрол. Трябва ти един прост микрофон и нищо пове е - от хардуерна страна. А все пак от епъл са благоволили да дадат микрофон на първото поколение (благодаря ви...)

Но както и да е ... За ММС се радвам защото е готино - въпреки, е нещо което не се ползва почти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Voice control няма и за второ поколение iPhone, а само за 3GS. Което си е педалска постъпка от Епъл. Наред със записа на видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Педалска, ама милиони хора ще се разделят със стария си 3G и ще си вземат 3GS само заради това (вместо да ги плюят), пък от това печели само Епъл, което пък от своя страна е целта на занятието :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да е забелязал с MMS функцията да му пада по-бързо батерията , че аз откакто съм сложил тоя MMS на мойто 2G повече от 20 часа не виждам живот при 3 часа Usage?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал с MMS функцията да му пада по-бързо батерията , че аз откакто съм сложил тоя MMS на мойто 2G повече от 20 часа не виждам живот при 3 часа Usage?

И при мен беше така докато я разкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Restore и вече 2-ри ден след зареждане след доста "бъзикане" телефона е на 40% .... MMS за 2g SUX !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Restore и вече 2-ри ден след зареждане след доста "бъзикане" телефона е на 40% .... MMS за 2g SUX !

Хммм май има нещо такова с тоя ММС2Г, ще го разкарам и аз и ще кажа как еи при мен..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко помощ може ли искам да знам как мога да получавам и изпращам ММS или въобще може ли ? Много ми трябва тази услуга за едно изпитче а немога да го направа имали някакав начин. FW3.0 3G 16GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи честно защо търсиш отговора си в тема за iPhone 2G при положение, че имаш iPhone 3G?

Луди хора сте ей, луди по цялата глава луди.

Ръчни настройки за MMS на OS 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...