Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео от iPhone към телевизор (TV) чрез AV кабел?


The Shaman

Recommended Posts

Пробвай с Resupported от Cydia. На 4.0 бачка, но за 4.1 не съм сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нищо не стана.

Би ли обяснил стъпка по стъпка ,да видя дали не съм сгрешил някъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираш от репото на sinfuliphone resupported4 cracked 1.0-1. Рестарт. Влизаш в settings/resupported4 и си избираш типа на кабела, който ползваш. Свързваш с ТВ и пускаш видео през ipod.app. Ако не тръгва виж дали поне музиката се чува. Пак казвам - има вероятност да не работи на 4.1 - аз съм с 4.0 и при мен всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Има ли възможност с USB кабела, да си стриймвам видео от телефона към лаптопа, което става в реално време. Например с програмата iMovies for iPhone Pro, и Skyfire browser, директно да си го гледам на лаптопа? Ще ме питате, защо директно не ги гледам в нет-а, работата е че в UK, и техните забрани за гледане на филми, ме побъркват. Особено в университета Wireless-a е под всякаква критика, дори data не мога да отворя. Но айфона ми е с неограничено 3Г и си зарежда перфекто през Skyfire

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си пуснеш Personal Hotspot на iPhone и не си използваш лаптопа с интернета от телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоростта става още по-бавна, когато си пусна Personal Hotspot-a. Това съм забелязал, доста време ще отнеме да зареди един филм. Снощи си стриймвах филм без да засича, през 3G.

Редактирано от 4ovkata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че има начин да си през 3G и да си в една мрежа с лаптопа.

edit: Дай някакво инфо за лаптопа, защото за Mac има една програма, която ти позволява AirPlay от iOS -> Mac OS X, казва се Banana TV

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dell с WIndows 7. Стриймването беше директно на телефона, не на лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От телефона към лаптоп с Windows опитай това: Air Stream Media Player, не съм голям оптимист, но не пречи да се опита :smile:

edit: Сега видях една екстра в XBMC Eden beta 2, но предполагам, че я е имало и в предните версии ;)

Settings -> Network -> Services

кликвате "enable" на "Allow XBMC to receive AirPlay content"

По този начин ще можеш да използваш AirPlay към компютъра.

XBMC Eden можеш да изтеглиш от тук:

Windows: xbmc-11.0-Eden_beta2.exe

OSX: xbmc-11.0-Eden_beta2-x86.dmg

53e41762-b844-6764.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помъчих се и с двете програми, но на телефона ми не излиза никаква опция да прехвърля видеото ? Инсталирах си и Bonjour от айтюнс на телефона, нали е нужен за айр стриий медия плеър, но нищо... На телефона нали не е нужно да инсталирам някаква програма ?

edit: успях да намеря начин да го подкарам, но въпреки, че се връзвам на един и същи wireless, не иска да ми открива устройството. Едва като пусна Personal Hotspot, тогава ми дава опцията да стриймвам, както на твоите screenshot-и. Но тогава връзката ми е много бавна и насича...

Редактирано от 4ovkata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здр.с коя програма мога да подкарам апликациите,тъй като искам да си ползвам навигацията на монитора в колата,но в момента се плейват само клипове от youtube,а когато влезна в приложение нищо не се визуализира и внимавайте какво пишете ,че неудобните работи админите ги трият,даже и цели теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@valioboy, да ти припомня част от правилата?

1.5a. Неграмотното писане във форума ви носи 1 наказателна точка. Никой няма да се заяжда за някоя изпусната запетая, но се старайте мнението да е написано според правилата на българския език. След като търсите помощ или задавате въпрос, то трябва да имате уважение към хората, кото ще четат творчеството ви. Писането само с малки букви, непоставянето на интервал след точка или запетая, използването на цифри вместо букви, писането със съкращения като в чат (например "здр","мн", "нз") и всякакви други груби правописни грешки, ще се смятат за нарушение.

1.10. Да се старае да не създава нови теми без да е проверил с помощта на функцията Търсене на форума дали вече не съществуват такива. Актуални отминали теми е желателно да се “съживяват”, а не да се “дублират”. Често повтарящи се теми с едни и същи въпроси ще бъдат затваряни с оставяне на линк към последната такава тема. Мнения, "съживяващи" теми без актуалност, ще бъдат отстранявани.

2.6. Обсъждане на работата на администратори/модератори е забранено. Теми с подобно съдържание ще бъдат отстранявани от форума, а нарушителите ще бъдат наказвани. Предложения по оптимизация работата на форума се правят само на определеното за целта място, раздел "BG iPhone Форум" -> "Предложения".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...