Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тази обява е истинска или измама?


ScorpioN

Recommended Posts

Здравейте,

дали някой може да даде обективно мнение по въпроса? Попаднах на една обява в интернет докато си ровех. Мой съсед беше се интересувал преди време да си купи 3ГС, но всички знаем какви са цените от операртора с тези от САЩ например. Той попадна на една фирма някъде из дебрите на Англия, от където му прадаваха нов телефон, отключен на цената на такъв затворен към мрежата на АТ&T, ако си го купиш от Щатите например.

Обадих се на този номер и много скептично започнах да ги разпитвам как така го продават на тази цена и т.н., при което те ми отвърнаха, че има юбилей на фирмата и ограничени бройки, които са пуснали на тези цена и това "One Time Offer", та ако ща.

Ок не дощях, че са ми съмнителни. Днес обаче намерих това...цък Много ме изкушава! Направо е сега извадих 300-350 $ и смело с поръчката... чак толкова много ме изкушава!

Дайте едно мнение по въпроса. Аз самия съм на (хъм) не 80, ами 90 % сигuрен, че или ще е реплика, или ще получа кутия с тухла вместо телефона, ако изобщо получа нещо, защото те обикновенно искат първо парите и после пращали... :))) Да бе, да... нали се сещате ;-)

И все пак? Как да ги проверя дали са лоялни? Може и да излезне истинско... Знае ли човек!? :-)

П.С. И ето как приятелката ми се сдоби с 4-ка за рождения ден... :) (примерно... стига да не са измамници)

П.П.С. Любовта е сляпа! (wasntme) ;-)

Редактирано от ScorpioN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сам можеш да си отгвориш-за тази цена и антенка и телевизорче ще имаш даже;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено не си давай парите на тези!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същите пускат и обяви в дата.бг по 30 пъти на ден. Моят съвет е изобщо да не се занимаваш. В най-добрият случай ще ти пратят реплика (ако изобщо ти пратят нещо)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хихих :) това не просто мирише, то направо си вони ...

Виж в кой раздел е обявата: "Екзотични животни" naughty3.gif

А и забелязвам и друго в разделите ... "Ловеч" ... продавача като нищо може да се окаже и съвестния купувач на Grievous от тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само от т.4 трябва да ти става ясно, че е ментак. :tooth:

4. All phones have English language as default
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Iphone 4G HD 32GB

content:

======================

1 Apple iPhone 4 Phone

1. Complete

accessories(Well packed and sealed in original company box)

2. Unlocked / simfree.

3. Brand new (original manufacturer) box - no copies

4. All phones have English language as default

5. All material (software, manual) - car chargers - home

chargers - usb data cables -holsters/belt clips - wireless

headsets(bluetooth)

-leather and non-leather carrying cases - batteries.user Guide.

Сам помисли, кой айфон има тези неща в стандартният пакет?!

П.П. Не ти ли направи впечатление името на апарата? 4G HD???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз бях попаднал на една обява "ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ ОТКЛЮЧЕН APPLE IPHONE 3GS С ПОДАРЪЦИ!НАЙ-НОВИЯТ МОДЕЛ С НАЙ-НОВ СОФТУЕР!2 СИМ КАРТИ,ПОДАРЪК 2 БАТЕРИИ!"

1.iPhone с две SIM?!

2. 2 Батерии?

Затова проверявайте внимателно.

Ако въпросният iPhone има поддръжка на java,2сим и темподобни не е iphone а...SciPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаха да това го видях. Знам за пакета в крайна сметка смених 4 телефона. Едва ли не знам ръбовете на кутията на изуст. И все пак предположих, че може да са взели и сложили някакви бонуси или от сорта. Та обадих се на "пичовете" и най-големия майтап беше като започнахме разговора.

Някой да е чувал на живо мазен арабин да се опитва да говори "инглиш" със сносен кой знае какъв акцент от тамошните им езици.

Та стана ми ясно ... ама нали знаете надеждата е до последно. Аман от шанаджий в нета. Значи ще си тормозя приятелите в САЩ за пореден път.

п.с. ОЛЕ МАЛЕ ! Коле този яко те е прецакал! Ужас! Намери ли си телефона в крайна сметка? Ба' как не съм я видял тези тема! Един келеш, от тоя сорт калеши,като този, искаше да ми гепи телефона по подобен начин на морето... Хванах го на място и яко бой, с целия персонал от заведението.

Ама тук нещо.. мхм гнило има... Ако пича следи форума, което е явно, му е пределно ясно какво да го прави.

Редактирано от ScorpioN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...