Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple сменя стандарта при зарядните за iPhone и iPod


The Shaman

Recommended Posts

А на някой не му ли минава през ум, че стария куплунг на iPhone освен за връска с компа може и да случи за много други неща ... едното е например диагностика или някоя шина да излиза там.

Още по хубаво, тъкмо ще го направят с лесно отварящ се заден капак -> махаща се (сменяема) батерия

(тъй като на повечето телефони сервизните им пинове са под батерията).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Според мен решението е slim-style преходник. Тия тъпотии при съвременните устройства са наистина безсмислени. Обикновения USB стандарт на моменти е леко ограничаващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е преходник значи те нищо не са променили.То е ясно,че от единия край ще са слушалките,а от другия - Микро усб.Аз също подкрепям единното зарядно да е такова,защото е по удобно от повечето измислени.Естествено ще има загуби за операторите,защото няма кой да купува скъпите усбта за сони ериксон - мони ериксон,но реши ли се нещо в полза на потребителя - трябва да се преглътнат и загубите. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще рече, че може в най-близко бъдеще да очакваме новия iPhone 4G с микро-USB на борда :-)

Следващият модел няма да е 4G, както и първият не беше 1G :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

xotspot.com, много добре знаеш, че е имал предвид 4 Generation.

Както казах още в първия си пост дано намерят удачно място за допълнителната "дупка", тъй като не ми се вярва да се откажат от iPod конектора и множеството аксесоари налични за него. Идеята с преходник също ми се вижда налудничава, но ще поживеем и ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Това което е показано на картинката в първият пост НЕ Е стандартното микро USB, което го имат фотоапарати, камери и т.н. Имам 8800 Arte и е със същото зарядно. Имам и отделен кабел от другия край е USB и може да се зарежда от PC-то или да се ползва за пренос на данни.

П.С. По-добре щеше да си е нормално микро USB, но не е ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да - обърни внимание, че има микро и мини USB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Добре че рекламата не е правена от Камен Воденичаров иначе можеше да има нещо от сорта, че една дупка задоволява всички :D :X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тая реклама повече ми прилича на нещо от сорта "На Баба"... ^_^ отколкото за целта за която е направено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално съм на диета за неопределен период от време :yikes: Няма ли начин да ги осъдя за нанесени морални щети бе?!?!? Е**хти противнята!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...