Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Gangstar: West Coast Hustle


The Shaman

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    10

  • BardoSore

    5

  • John Digweed

    4

  • Grozdan_Karapetrunov

    4

Някаква идея защо може да ми насича, много зле работата. Ако мина на 2.1 дали ще се оправи, сега съм с 3.0???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мини на 3GS и ще е гладко. :mrgreen: Перфектен контрол и никакво засичане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много яко върви на 3GS, тоя телефон е.. нямам думи. А днес се оказва, че някакъв китаец е успял да пусне гладко видео 1080p 30mbps. Мания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3Г 16 ГБ, и играта ми върви гладко, не се оплаквам, засичами само на видеотата, като им дам Skip, и то за 3-4 сек :smile:

Иначе играта е просто велика!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На който му насича, да играе в Safe Mode.

При мен на 2g лети!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото, нагласи в колите да не се слуша твоя музика. Така няма да се активира iPod-а и ще ти спести някой мегабайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ, върви без грам да насича, ма играта е тъпа. Морето е до кръста. На компютър е сто пъти по-добре да се играят тия игри. Как се настройва да върви моя си музика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Опциите. Има All list, None и Твоята музика. Така май бяха. А за тъпото решението е едно. Не те кефи, не играеш. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да стигнеш до това заключение трябва да поиграеш де. Трите страници с игри обаче говорят друго, аз съм тъп :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта върви идеално на 3GS. Харесва ми като реализация. 84mb available memory при пусната музика на all

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с 3g 8г и върви без проблем просто преди да се стартира играта правя респринг и готово , всичко върви на макс и нито лагва нито засича видео или каквото и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта принципно е посредствена.Графиката е прилична,но заблуждава с 3D-то си и е..хмм...липсва й "плътност".Геймплея е раздвояващ...от една страна пешеходната част е задоволяваща и не изглежда зле,но качи ли се героя в автомобил работата пропада лошо.Физиката също е "тояга".Историята е там,колкото да я има.Някак си го няма усещането,което продукта трябва да постигне.

Gameloft едновременно получават адмирации,че правят подобна игра (те всъщност са хиени и пренасят/копират хитови заглавия от конзоли и компютър на iPhone/iPod Touch) и правят сефтето на жанра в този му вид.От друга пък,заслужават порицание,че ни поднасят не особено сполучливо скалъпена "GTA 3 за бедни"!

Да не забравяме,че играта е sandbox,което изисква от разработичците по-различен подход към нея и съобразяване с различните особености.

Не желая да обвързвам никого с мнението си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, какво по дяволите правите вие с телефоните си?!

Аз съм с 2G 8GB, 3.0.1, джейлнат с около 40тина приложения (Cydia + AppStore), но например нямам SBSettings, а вместо него BossPrefs, който ползвам само да изключа интернета през оператора. Дали заради това, или сте си наблъскали машинките с всякакви WinterShit-ове и други подобни, но на мен ми върви идеално гладко, с и без музиката, с който и да е плейлист, пеша или с колата, с пистолет или без... Без рестарт и без респринг от 3 дни и играта си върви идеално... Това малко офтопик стана, но вземете се замислете за купищата безмислици, които си инсталирате по телефоните и после се чудите защо "това" и "онова" ви лаги, телефона ви загрява, топи батерията за часове и т.н.

Повечето от тези приложения ги ползвате, не защото ви е нужно, а просто защото... ги има и можете да ги позлвате... ;)

Поздрави и си пазете машинките :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малък съвет, който може би е доста относителен - колите се управляват най-лесно с педалите и посоките настроени на Stick. Така можете да контролирате скоростта и завоите са в пъти по-прецизни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...