Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Real Racing 2


BardoSore

Recommended Posts

Наистина, аз по принцип не играя рейсинг игри, но тази е толкова изпипана и с такова внимание към детайлите, че немога да се откъсна от нея. Според мен е най-добре направената игра за iPhone досега. Браво на Firemint :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има подобен проблем:

m1tu_6ba_u8zvu.png

Имам и такива наченки в N.O.V.A. 2.

edit:

Всъщност, като се замисля и трите проблема (тук, N.O.V.A.2 и Asphalt 6) са от релийзи на most_uniQue!

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същият проблем при S.Guardian но така и не разбрах какъв е проблема,след няколко пускания и спирания и се оправи.А,на тази единствено втората кола от списъкът на волво ми я показва така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е грешка в графиката! Имах подобни "рисунки" и в NO.V.A. 2 (или поне при първото пускане).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е да де ама Volvo GT има и цветове Неолчо :) не се подигравай с марката :):offtopic:

Между другото и при мен го има същия проблем със втората кола на волво не знам защо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв му е тунинга на боята, защо се чудите толкова :biggrin: . Мултито няма грешка, въпреки че за мен изчакването е прекалено голямо.

Неолчо още ли не си се научил да караш, много се въртиш и "скипваш" пистата :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе версия в която е оправен проблема с волвото.

Real.Racing.2-v1.0.0.Volvo.Fix-most_uniQue.ipa

*megauploadСвали

*fileape Свали

*zshare.net Свали

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с визията на Volvo C30 STCC е заради грешка в кракването. Ако успея тази вечер ще кача в докса фиксната версия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз я превътях, обаче накрая ме изхвърля от играта, може пак да е проблем с кракването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Version 1.01

http://itunes.apple.com/linkmaker/

What's new

Bug fix update:

- Trophy cache is now cleared automatically. This will prevent the game from crashing when the player wins another trophy after already winning a large number of trophies.

- Fixes issues with sound turning off spontaneously in certain situations.

We have also updated our multiplayer servers for better performance and improved multiplayer matching (this is available without updating your app).

Thank you very much to the players who reported the details of these bugs! Our sincere apologies to anyone who encountered them, and thank you for your patience while we worked on a fix. Please visit http://firemint.com/support if you have questions, suggestions or concerns.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.01

most_uniQue @ megaupload.com

Свали

most_uniQue @ zshare.net

Свали

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак има проблем с most_uniQue релиза, последният Chevrolet не излиза като хората <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай версията на Ab3r1Kanobee и сподели впечатления. Аз съм с нея, но съм още в началото на играта. :)

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, а как да иснталирам същата версия на играта без да изтривам старата? Ако няма такъв вариант предпочитам да изчакам нов ъпдейт, не ми се започва от начало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това правя, слагам тази версия върху другата в iTunes (replace), но като го синхронизирам Itunes-а не я ъпдейтва защото е същата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, а как да иснталирам същата версия на играта без да изтривам старата? Ако няма такъв вариант предпочитам да изчакам нов ъпдейт, не ми се започва от начало.

Другият вариант: инсталираш Chronus от Cydia и си запазваш прогреса в играта, после триеш първата версия на RR2 от телефона, качваш новата и си връщаш запазените файлове от Chronus. Аз така правя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чува ли се нещо за версия за iPad на 2-ката?

Тази версия тръгва на iPad естествено, но е малка, като приложение за iPhone. Истинска версия за iPad не се очаква скоро, тъй като по обияснение на авторите те са малко студио и не са им стигнали ресурсите за да пуснат едновременно и двете версии.

Is there an iPad version of Real Racing 2?

Not yet.

We’re a fairly small, independent studio, and as much as we would have liked to release an iPad version at the same time as the iPhone and iPod touch version, we just didn’t have the resources to do both. We’ve still got a lot more work to do on the iPad version to make sure it’s awesome, so it won’t be out for a while yet. We’ll let everyone know as soon as we have more details to share!

Източник: http://firemint.com/...-real-racing-2/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Една препоръка от мен.Когато ъпдейтнете играта и след като я пуснете ви иска парола за Apple ID ,НЕ я въвеждайте.Понеже има проблем с Gamecenter-a.

Проблема се състои в това ,че той ще влезе в режим SANDBOX(1P42)и ще иска да си попълните наново информацията.

С това ще ви се изтрият всичките игри и всичките приятели.

За да оправите това просто си излезте от профила на GC ,затворете го и след това пак се логнете.

Ако греша с нещо ме поправете

Снимков материал:

http://cl.ly/4SlX

В режим SANDBOX

http://cl.ly/4SPo

А това е как трябва да бъде профила ми http://cl.ly/4RvU

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...