Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да променим търсачката в Safari?


joroiliev

Въпрос

Често срещам затруднения когато търся нещо конкретно в google търсачката в safari браузера на айфона. Не ми търси в България конкретно а в глобалната мрежа.

Има ли начин тя да се промени от google.com на google.bg.

За сравнвние SkyFire e точно с bg, но пък не ми е толкова удобна за ползване. Много е мудна и насича.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
:offtopic: За да не отварям нова тема, да питам тук има ли друг начин да се рефрешне страницата в Сафари или всеки път трябва да се качвам до "Top of the page" и да давам refresh? Защото примерно съм във форума и в дадена тема има 10-тина поста и аз съм отговорил последен и я следя за отговори и всеки път си "протривам" пръста за да дам refresh и после пак надолу и вече ми писна :nosepick:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спести си скролването нагоре, като кликнеш на статус бара, ще ти се покаже адресбара с опцията за рефреш, но след това ще скролваш до последния пост пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имам въпрос относно Сафари - нямаше ли в 4.2.1 да има "find in page" функция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спести си скролването нагоре, като кликнеш на статус бара, ще ти се покаже адресбара с опцията за рефреш, но след това ще скролваш до последния пост пак...

Мерси, половината работа ми спести, сега остава от apple да сложат иконка за refresh в бара долу и всичко ще е ток и жица ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не вярвам, че такива дреболии искате. Все едно скролвате километри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не само не четат, ами и не тестват и не познават елементарните опции на собствените си устройства...

Пък ние искаме да знаят правилата и опциите нафорума, като бутона "Мерси" или "Репутация", че да не пълнят темите с теманета....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...