Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

намокряне на ипод тъч 16 гб


Plamen_toro

Recommended Posts

значи без да искам намокрих ипода и първоначално неми работеше само тъчскрина

после намаля светлината и сега за капак ваобще не работи

някакви идеи (знам че маи трябва да го хварля) защото на мен ми стана много гадно

чак корема ме режи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да го хвърляш. Носи го в сервиз. То ясно, че нищо няма да можеш да направиш сам щом е спрял да работи. Освен ако не си някой GSM техник :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да го хвърляш. Носи го в сервиз. То ясно, че нищо няма да можеш да направиш сам щом е спрял да работи. Освен ако не си някой GSM техник :)

ами питах един то в пловдив са много зле

каза ми пич 140 долара и ще ти го оправим

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да цитираш мнението ми, когато поста ти е непосредствено след него. Не съм на ясно как вървят цените на "ипод тъч 16 гб". Ти си преценявай дали си заслужава. Нищо не ти пречи да отидеш в магъзина на аппле или в отризиран сервиз и да питаш колко ще ти струва ремонта. Оттам остава да си прецениш "Заслужава ли си ?" :)

успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Пич отписвай го,аз имах ipod touch 1g 32gb и го намокрих,след което го отворих и го почистих (до колкото можах) и го оставих да изсъхне,събрах го и проработи още от първият път,НО на първия ден всичко си работеше перфектно освен малките петанца по екрана,на вторият ден изгуби WiFi и петната продължаваха да стават по големи и по големи,на третия ден петната станаха огромни,светлината на екрана беше много слаба,и звъннах на един техник на телефони да го питам дали става нещо от него или не,той ми каза че нищо не става от него вече защото корозията го е почнала и е въпрос на време кога

ще спре за винаги да работи,питах го (дай да го шътнем някаде за 100 кинта докъто работи) той ми каза че няма да ми го вземе но имал познат който ще го вземе за 80 лева и без да се замисля го дадох,и ми се обади след 2 дена че е спрял да работи вообще R.I.P Затова моя съвет е:Продавай го за 30-40 лева ако ти дадат ако ли не,оставай го за антика (кой знае през 2100 година колко кинти ще му вземеш)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно е даваш съвет в тема, пусната преди година и един месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледай къде пишеш, да не го последваш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...