Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Asphalt 6: Adrenaline


John Digweed

Recommended Posts

8fd0acc04144883c.png

  • $9.99
  • Category: Games
  • Released: 20 December 2010
  • Version: 1.0.0
  • 1.0.0
  • 557 MB
  • Languages: English, Chinese, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Spanish
  • Seller: Gameloft S.A.
  • © 2010 Gameloft. All Rights Reserved. Gameloft, the Gameloft logo and Asphalt are trademarks of Gameloft in the US and/or other countries. All manufacturers, cars, motorbikes, names, brands and associated imagery featured in Asphalt 6: Adrenaline mobile game are trademarks and/or copyrighted materials of their respective owners.
  • Rated 4+
  • Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch and iPad. Requires iOS 3.1.3 or later.

e970abec816ceaba.jpg054f8b1665b83d8a.jpg89793bf71727f34f.jpg

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Понеделник 03.01.11.

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=79383b7c02

megaupload

zshare

multiupload

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, че Pagani Zonda Cinque, която присъства в играта е произведена само в 5 броя, струва 1 000 000 лири, в колата присъстват материали, като карбон, титан и магнезий, ускорява от 0 до 100 км/ч за 3.4 секунди, има 678 конски сили и топ скорост от 400 км/ч и всичко това в 750 килограма!

Найс а!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Ще чакам @BardoSore, да се изкаже и след това ще се съглася с него :) На фона на излезлите само преди часове игри тази изглежда леко неадекватна. Постарали са се, има доста нови неща, но явно толкова могат :)

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Понеделник 03.01.11.

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=79383b7c02

megaupload

zshare

multiupload

10х to

most_uniQue

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или по-рано ^_^ Това да не е пак от App Store-а на Нова Зеландия? Там винаги първи излизат игрите.

...

Ами...май това е...друго има ли да излиза?

edti:

Я поствайте...аз да не съм Месия :biggrin:

Редактирано от BardoSore
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпичка е. А на фона на Real Racing 2 направо си е зле.

Всички сме наясно, че Асфалта си е аркадна поредица, но тук са се престарали - управление на автомобил с физика на X-Wing от междузвездни войни. Не, мерси. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам сериозни гличове в менюто, липсват ми звуци и след едно състезание играта ме изхвърли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблеми в менюто :biggrin:

f6e252643583e788.PNGebf0752b917df9c2.PNG

16849093ca5faf71.PNG

Устройство:ipod touch 4 g

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда и при мен е същтата работа, явно са бързали да я пуснат за празниците и хайде с бъговете напред :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно бъга е при всички в менюто, но мен не ме изхвърля след състезание.

e74a7112ad159c2d.png

Аман от печелбарство с малко ресурси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случи се и при мен два, три пъти да ме изхвърли. Менюто и при мен е зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво казва most_uniQue

Okay I cracked Asphalt 6 other way. Now the graphics should work properly too =) Asphalt.6-v1.0.0.Graphics.Fix-most_uniQue - ETA ~ 30-60 min
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта като цяло не лоша, но принципно е същата като предната част. Детайла на автомобилите е на едно добро ниво за платформата, физиката за жалост не е мръднала от началото на поредицата, а околната среда компенсира с шарения. Отново ключова роля за достигането на челна позиция изиграва събирането на нитро, респективно, ако го нямате забравете за победата, което за мене вече не е плюс, тъй като го виждаме за n-ти път в серията. Готиното е, че когато напълниш нитрото се използва така наречения "адреналин", но това е единствената разлика спрямо предната част. Странното е, че в играта липсват звуци като блъскане в мантинелата, спирачен път, звуци в менюто и т.н. На фона на наличието на RR2, макар и съвсем друг стил рейсинг, но пък появили се по едно и също време на платформа, която й липсват качествени рейсинги, Asphalt 6 седи малко бледо и безидейно (предив близнака от предната част).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно е вярно горното. Излизайки веднага след RR2, това е голямо разочарование. Имам чувството, че таргета е 8-12 годишните - "яки" коли (Зонда с нитро?!? wtf???) и шарения.

Ето затова в AppStore трябва да има трайъли - ако бях дал €5.49 за това, щях доста да се ядосам...

Парите за RR2 ги дадох с кеф и то след като вече си я играех пиратски...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

most_uniQue е пуснал още по-нов рилийз (24.12), с около 100 килбайта е по-голям от рилийза на john_digweed

Asphalt.6-v1.0.0.Graphics.Fix-most_uniQue.ipa

Свали FileApe

Свали Megaupload

Свали zShare

Редактирано от Rain Rover
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рилийза (според апптракр) е от 24.12, интересното е, че там са три варианта: един във ФайлЕйп, един във Мегаъплоуд и един в зетШеър. Този във ФайлЕйп е 550.97 MB, а другите два са пуснати осем часа по-късно и са 550.85 MB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...