Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Filmon - Безплатно(беше) гледане на телевизии 18+


emco83

Recommended Posts

Filmon.com е сайта в който може през вашия iPhone/iPod/iPad да гледате онлайн едни от най-популярните телевизионни станции като: ITV, Film 4, CNN, Dubai Sports, BBC,...на живо, напълно безплатно. По този скрийншот може да видите и какви други телевизии се гледат, затова тази тема е ЗАБРАНЕНА ЗА ЛИЦА ПОД 18 ГОДИНИ!

img0016y.png

Вече и в AppStore!

appstore.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На телефона тръгна на ай пада не, отваря сайта, но не може да зареди. И двете устройства са с 4.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо, даже и програмата може да провериш на някои канали.

п.п. Като си написал 18+ не спираш някой да влезне в темата и отговорността пак си е твоя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо бъркаш. При мен върви даже са добавили канали, сега гледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пушка е :)

И playboy са добавили :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера добавиха почти всички британски национални канали,но от няколко дена ги няма американските телевизии.С решение на Федералния съд в Ню Йорк, на Filmon бе наложена временна забрана за излъчване на канали от портфолиото на "четирите големи" в САЩ-ABC,CBS,NBC и FOX, които заявиха,че чрез преизлъчването на техните програми компанията нарушава законите за авторското право...Не знам какъв им е проблема на телевизиите, след като Filmon им добавя нова аудитория, като им излъчва и рекламите :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчезнаха медицинските канали. само педалският са оставили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде от мен да мине направих ви програмата FilmOn HDi Player портейбъл за да не се налага да я инсталирате и да може да си я ползвате и от флашка навсякъде.

filmon-sm.jpg

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай, като затвориш приложенията в бекграунд одеве така стана при мой приятел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде може да се намерят програмите на излъчваните канали? Интересуват ме тези с филмите? :blush:

Почти всички тези канали ги имам на сателитната. Повечето от тях са на Astra 28.2E в пакета на Sky Digital UK кодирани (с някои изключения) в NDS Videoguard . Там са с много по-добро качество.:) Програма си има в техните сайтове също.

Ако имаш предвид filmon horror, filmon drama, filmon docu... това не са телевизионни канали и няма програма за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

много е добра тази програмка. аз преди няколко месеца я открих и я ползвам главно на компа. идеална е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Как можа да съобщиш тази лоша новина.разби ми сърцето..:offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е проект на известният милиардер David Alki. Нали не очаквате точно от него безплатни обяди. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...