Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Поръчка на Vaja и Rebel Scholar, желаещи ?


MI6O

Recommended Posts

Планувам да си поръчам калъф на Ваха , от тези които са "In stock" (не ми се чака още 25 дена за изработка) и по специално "Red'nBlack Limited Edition". Aко има желаещи да си поръчат калъф на тази марка и да си поделим шипинга, нека пишат тук .

Сайт : http://www.vajacases.com/

PS:Също така ,ще се възползваме от промо кода "SPOILME" който дава 20% отстъпка (казвам го ,за който не знае).

Поздрави :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    13

  • LUBECA

    13

  • The Shaman

    11

  • Anthony

    5

Топ автори в тази тема

Добавени снимки

Заинтересован съм в предложението ти!Може ли малко повече инфо?Колко ще струва калъфа и доставката?И от къде мога да си избера кой модел точно да избера и да ти кажа да го купиш,а аз да ти платя с наложен платеж по еконт като и така си получа калъфчето за телефона :offtopic: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека е дал линк към страницата на Vaja, толкова ли не я виждаш или поне не се сещаш да я потърсиш тая страница?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз я видях,но не можах да намеря къде са калъфите за Iphone,но сега ги намерих.Благодаря все пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Vaja пише за този калъф че вече е out of stock.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За коя дата е запланувана поръчката и как ще се разберем. Иначе аз съм готов с избора си.

Classic Retro Slim Bag

29c2wzr.jpg

Този ми е мечта още когато се сдобих с 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз съм съгласен,само кажете как и кога ще се поръчва,а относно черно-червения калъф действително е спрян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че като видите калъфа на живо, ще изпитате леко разочарование. Не са лоши в никой случай, но цената е прекалено високо. Още като бях с 2G си поръчах един модел, излезе ми 140 долара и го чаках 2 месеца почти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз съм съгласен,само кажете как и кога ще се поръчва,а относно черно-червения калъф действително е спрян.

Дори да е спрян след като си избереш продукта под него има един надпис Costumize, чрез него може да си моднеш по твой избор и да порьчаш.

Anthony с тази цена ме караш да размисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Vaja пише за този калъф че вече е out of stock.

Изчерпан е само този със клип за колан,а аз искам без ..

Антъни би ли споделил ,имаше ли други разходи освен доставката, като ддс и мито на границата ?

и друго което искам да те питам ,много ми е чудно защо си чакал два месеца ,след като изработката трае 25 дена ,това значи над месец чакане за самата доставка ,все пак за 39 $ ми се струва ,че трябва доста по - бързо да пристигат ... до колкото разбрах идват с FedEx ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 20% ДДС на митницата. Чаках 1 месец за изработката и около 20 дни за доставка. Когато поръчвах, нямаше вариант "на склад". Ако ви кефи, взимайте. Аз само споделям опит. Просто на картинка изглежда различно. Иначе жена ми още си го ползва с 2G, нищо, че изглежда окаяно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си купих калъф от Vaja преди време. I-Volution за 2G, в черно и оранжево. Лошото е че много бързо се зацапа кожата и когато се опитах да я почистя, избледня цвета. Иначе е красива изработката, но много трябва да се пази. Повече от телефона... :Wink:

на мен не ми взеха ддс на митницата. Направо ми го доставиха в къщи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам темата за допитване за желащи на друг вид "калъфи" :)

Става въпрос за Rebel Scholar. Case-овете са тип Slider, най-известните и популярни вид case-ове от този вид са Incase Slider и Seidio Innocase.

Според мен (и не само) на първите им е завишена цената, а на вторите не ми се нрави отвора за Apple логото и вътрешността на case-a, на която е залепена нещо като двойно залепващо се хартиено тиксо. Ревюта и на трите вида case-ове може да намерите в YouTube.

Та да си дойдем на въпроса - от въпросните Rebel Scholar съм си набелязал Velvet Black и Black Stealth и се двуумя коя да е от двете. :)

Транспорта до България е $12.95.

Идеята е да не се дават допулнителни разходи по куриерски услуги, така че ако има желаещи да ги разделим.

Аз лично често отскачам до Сливен, Пловдив, Ямбол, Стара Загора.

Не е проблем ако има някой желаещ който пътува повече, да ги поръча той, а не аз, за да може да се покрие по-голям район от страната.

Мисля към края на месеца да си поръчам, независимо дали има желаещи или не.

Ами това е. Благодаря за вниманието. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo кажи от къде да гледам да си поръчам и аз един, че моя грозния на Белкин не мога да го трая.

П.П.: ако става въпрос за Rebel Scholar пишете ме вътре, като се прибера вечерта ще пиша в темата, за да кажа кой съм си избрал.

Не издържах още сега си избрах :lol: Poisan Petals в синьо и разбира се Black Stealth, много ми се искаше да си зема тоя с УВ покритие и лазерна рисунка ама е 100 долара ... :Х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си от Варна и малко се обезсмисля пестенето на транспорта до България ако трябва да ти ги пратя до Варна с куриер. :D

Може би към средата или края на другата седмица е добре да направим покупката. :lol:

П.П. Adamov, гледай каква тестова бройка са направили. :razz:

AC-11K.jpg

Info

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би към средата или края на другата седмица е добре да направим покупката. :Wink:

Или на по-другата :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами приятели не знам какво ще ме посъветвате аз се спрях на тези 2та, искам да ви чуя мнението относно синия Poisan Petals ... :S

П.П. За Стелта съм категоричен само петалса ми е дилема ...

П.П.2 Майната му на петалса този Unicorn Pirate Silver или този Chairman Wow Blue

изкажете мнение при положение, че синия няма УВ покритие каквото и да означава това :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, ще се разберем кое, кога, как :Wink:

johny_b3, изглежда добре, но аз лично не съм превърженик на шарениите, а на изчистените и прости неща. :)

[youtube:2qoln9je]

[/youtube:2qoln9je]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охх ами кво да правя няма да пестя удоволствие нито пари да земаме тоя Poison Petals, но също така не обичам да оставам по-назад белкем се почуствам прекаран, че не си зех и аз Стелт ...

та така ... Миро 1хBlack Stealth + 1xPoison Petals Blue + 1xPoisan Petals Red, предполагам 170 BGN ще ми стигнат + доставките до Варна :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Таа и аз съм решил да си купя , но се двоумя между El Lucha Gold и Unicorn Pirate Silver , а от тези по -евтините мисля да си взема Stare,та въпроса ми е поръчахте ли вече или още не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся да закупя INCASE Slider case Black, за Iphone 3G,3GS.

Някой ако продава, или ако има възможност да ми го достави.

За съжаление, доставят само в рамките на USA

За контакти:0889656583 или на лична.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...