Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

След Jailbreak. Не синхронизира всичко...?


G.Zidarov

Въпрос

Направих му Jailbreak и всичко си работи добре с изключение на синхронизацията на изображения и евентуално на някои плеилисти. На какво се дължи това некоректно синхронизиране?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Вероятно на дребен бъг. Дай reset sync history, настрой всичко наново и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И как го решихте , защото на мен току що един айфон ми скъса нервите. Значи не ще да синхронизира песните и това е. Телефона 3гс 4.1 джейлбрейкнат с инсталиран инсталоус и всички екстри , за качване на приложения и така нататък. Значи слагам го на моя айтюнс и като му дам да си синхронизира песни го прави без проблем , обаче на моя приятел на лаптопа не ще. Връзвам моя на неговия айтюнс и песните се синхронизират с моя без проблем. Феномен. Интересното е ,че и приложенията не се синхронизират винаги , да кажем му давам да изтрие нещо и айтюнса дава , че го е затрило , а то си е там. Като му дадох да не синхронизира апп , логично тръгна да ги трие и ги изтри. После като му дадох да се инсталират едни се инсталира други не , нищо , че тюнса дава че са инсталирани. Преинсталирах инсталос и аппсинк за 4.1 , ъпдейтнах сидия , и пак неще. Ъпдейтнах айтюнс , дадох ресет синк хистори и пак. Накарая се отказах , ако някой има идея да каже. Иначе го ауторизирах като мой комп , махнах му после ауторизацията , но неще , песни не. Предполагам е нещо тъпо но аз не мога да се сетя. Защо на единия комп ще иска на другия не , и защо на единия комп и двата телефона могат на другия само моя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ползвах тунчо 10 - проблеми, проблеми, проблеми...сега ползвам 9.2.1 и нямам ядове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 4.1 не е задължително, мани кво пишат епъл. За 4.2 още не знам- ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами моя ,който е с 4.2.1 не ми го вижда , ако не е последния тюнс. Казва ЙОК , трябва да ъпдейтнеш. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...