Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

PhotoAlbumsPlus +


BANNN

Recommended Posts

5203899880_6cb70a52dc.jpg

Можете да си го закупите на цената от 2,99$ от репото на BigBoss.

Искате ли да управлявате вашите снимки?

Разочаровани ли сте, че не можете да създавате албуми?

Ето ви решението! PhotoAlbums +!

От създателите на iRealSMS и PwnTunes:

* Add Photo Albums from stock Photos app

* Move Photos and Videos between all Albums

* Delete Photo Albums

* Password-protect your private Photo Albums

* Copy the Album Folders to your PC via USB

OS 4.X iPhone/iPod само

На iPad не работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не тръгна. Два пъти пробвах да го инсталирам и в момента показва че е инсталирано в Сидия, но в camera roll не излиза плюсчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. И след двата опита правих рестарт и респринг. Явно си иска да я купиш. Здраве да е.

Редактирано от R_lakov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Трябва да се купи. Не работи защото ти проверява udid-то и като я свалиш от някое друго репо пакета е с udid-то на този, който я е купил и качил. Има начин да се подкара, но трябва да се свали .deb файла, да се разархивира и да се прекомпилира за да се билдне с твоето udid и също като инсталираш твоят билд трябва да добавиш daylib в librairie и да рестартираш телефона. Та твърде много играчка, аз я купих и работи идеално на iphone 4 с iOS 4.2.1 :)

P.S. А иначе си е крайно време Apple да пуснат тази функционалност в някой от скорошните ъпдейти.

Редактирано от graver
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз я купих.

Неприятното е, че позволява само от Camera roll да местиш снимки :(

Качени с iTunes не може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, кофти е, че работи само по Camera Roll. Това е и причината да не я ползвам легално (не знаех за UDID верификацията).

Но, Apple имат склонност да заимстват идеи от независими дивелъпъри, тъй че дано в следващи фърмуери надградят Photos функционалността в този аспект.

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, има начин, снимки качени с iTunes да се преместят в отделни папки.

Играчка е, но ефективна.

Правите скрийншот на снимките качени с iTunes, които искате да преместите. Те отиват в Camera roll, от където ги местите където си поискате.

После, с iTunes затривате вече ненужното.

Надявам се разбрахте метода :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-лесно с програмата Photo Transfer си качвате снимките и те направо отиват в камера рола, от където ги местите където си поискате.

Редактирано от kaioian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, ако са двадесетина снимки бива. Ама иначе трябва да си пуснеш отпуск, за да я направиш тая хватка. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, че iMovie-то за iPhone нещо не се разбира с тази програма. Когато добавяш контент, за videos вижда само видеотата в camera roll-a, за снимки също вижда само camera roll-a, вероятно и албумите правени с iPhoto (не съм тествал), но не и тези с PhotoAlbums+. Другите програми като What's app messenger, Facebook и всички останали, които call-ват стандартния диалог за избор снимка/видео нямат такъв проблем... Явно в iMovie-то се ползва нещо custom за изчитането на албумите, но не съм разцъквал sdk-то за iPhone-a да видя какви други методи има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Ето още едно приложение с което може да направите папки на снимките си. Този път от App Store

Photos Plugin

dc2fcba2284107c6.jpgd6acab57f4aceeb7.jpg83ae4295c49f4511.jpg6647989d1287c322.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аххх тамън тръгнах да я купувам, че много ми се иска да си локна 2 албума, в които имам снимки на приятелката ми и не искам да ми ги гледат другите хора. Пък гледам вашите коментари явно няма да стане :( Няма ли да направят и същата функция от Аpple баси :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Искам да помоля за деб файл на photoalbums+, или за алтернатива с която мога да местя снимки от папка в папка.

мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Помагайте колеги сложих си приложението, но така и не тръгна.Само, че след опитите ми с него остана едно много неприятно забавяне като отворя снимките се замисля няколко секунди и тогава чак мога да пипам :(

Някой ако има идея как мога да го оправя.

Само за инфо изтрих цялата папка на приложението от iFile.

Мерси предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Може ли някой закупил го да каже как се разбира tweak-a с iCloud? Предполагам облака помни само от cammera roll... и останалите албуми остават извън шоуто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Може да изтеглите кракнатата версия на Photoalbums+ for iPhone 4.0.0.5-4 от следното репо: http://waterplay.myrepospace.com/. Пробвах го работи. Само, че вместо + се появява edit.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам я купена. Но ми се получи лек проблем. От слбум синкван през туньо реших да копирам няколко снимки в албум през този туийк. Да, ама след това не мога да ги изтрия, отиват в камера ролл и оттам delete не е активно. Някой друг с подобни проблеми? Иначе с фотострийм що годе се разбира, но като прехвърляте оттам, избирайте копиране, а не преместване, защото във втория случай като решите да ги изтриете от фотострийм, те автоматично изчезват и от устройството.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...